Çocuk Yoğası | İstanbul Eğitim Sertifika

Çocuk Yoğası

Çocuk yogası uzmanlar tarafından çocukların hem fiziksel hemde ruhsal anlamda gelişimi için son zamanlarda önemi artan, tavsiye edilen bir eğitim yöntemidir. Klasik yogadan ayrı olan tek noktası yoga hareketlerinin çocukların fiziksel yapısına uygun olarak düzenlenmesidir.4-12 yaş aralığında bulunan çocukların uygulamasının kesinlikle tavsiye edildiği bir yöntemdir. Çocuk yogası çocuklara bedensel sağlığın yanında, özgüven, nefes kontrolü, karakterlerinin güçlenmesi, farkındalık gibi pek çok noktada gelişim imkanı sunmaktadır. Eğlencenin içinde kendilerini geliştirme imkanı bulacaklardır.

Çocuklar ile sağlıklı iletişim kurmayı, eğlenirken öğretmeyi, günlük hayatlarının içinde kendilerini geliştirerek zaman geçirmelerini istiyorsanız çocuk yogası eğitmenliği eğitimi kursuna katılarak hem kendiniz hem de çocuklarınız için katkılı bir süreç sağlayacaksınız. Çocuk Yogası Eğitmenliği Sertifikasını bu alanda kendini geliştirmek isteyen, mesleki anlamda becerilerini yükseltmek isteyen her birey katılabilmektedir.

Eğitim içeriğinde çocuk yogası hareketleri, yoga hareketleri ile hikaye kurgusu yapma, yoga pozlarının çocuklara uygulanma teknikleri, yoga ile çocuklara nefes ve duygu ifade etme çalışmaları gibi noktalar bulunmaktadır. Bu eğitim sonunda hem kendi gelişiminize katkı sağlamış hem de çocuklarınızın gelişim sürecine dokunmuş olacaksınız.

Çocuk yogası eğitmenliği sertifika programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her tülü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button