ÖĞRENCİ KOÇU NE İŞ YAPAR | İstanbul Eğitim Sertifika

ÖĞRENCİ KOÇU NE İŞ YAPAR

Öğrenci koçluğu çocukların akademik hayatta başarıyı yakalamalarını ve becerilerini arttırmayı amaçlayan koçluk türüdür. Öğrenci ve öğrenci koçu bu süreçte birlikte ilerleyerek, eğitim alanında öğrencinin gelişimi amaçlanmaktadır. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikalı Eğitimi’ni alan bireyler öğrencilerin kendilerini tanımalarına, beceri ve yeteneklerini keşfetmelerine, gelecek için doğru hedefi belirlemelerine ve bu yolda planlı ilerlemelerine yol gösterici olabilirler.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına katılan bireyler devlet ve özel okullarda koçluk hizmeti verebilirler. Danışmanlık, özel öğretim ve etüt merkezlerinde görev alabilirler. Koçluk hizmeti veren kurumlarda öğrenci koçu olarak öğrencilere eğitim danışmanlığı yapabilirler. Halk eğitim merkezlerinde çalışabilecekleri gibi Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikalı Eğitimi sonunda kendi merkezlerini açarak koçluk yapabilirler. İş imkanları olarak son dönemde daha da ön planda olan öğrenci koçluğu hizmeti gün geçtikçe daha da önem kazanmaktadır.

İstanbul Eğitim Sertifika olarak öğrenci koçu olmak isteyenlere uzaktan eğitimle online %100 öğrenme garantili meb de geçerli üniversite onaylı sertifika veriyoruz. Kimler eğitim koçu olabilir, Öğrenci koçluğu seans fiyatları, Öğrenci koçluğu amacı, Eğitim KOÇLUĞU Dokümanları, Öğrenci koçu Ne yapar, Eğitim koçu nerelerde çalışır, Eğitim koçluğu ne İşe Yarar, Öğrenci koçluğu yorumlar hakkında bizi arayın.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Burcu TOKMAK cevap

  Eğitim ,sertifika ve ücretler hakkında bilgi almak isterim mümkünse

  30 Kasım 2021 , 21:10
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Merhabalar Burcu Hanım
   0507 879 96 40 numaralı telefon numaramızdan eğitim danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

   1 Aralık 2021 , 10:56

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button