Görüşler

Cengizhan Nuray
Cengizhan Nuray
Siber güvenlik eğitimine katıldım mesleğimde işe girmeme çok yardımcı oldu eğitim danışmanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Melis Doğan
Melis Doğan
Aile Danışmanlığı eğitimi aldım konular çok iyi işlenmiş gerçek vakka örnekleri bolca vardı herkese tavsiye ederim.
Fatma Yilmaz
Fatma Yilmaz
Akıl ve zeka oyunları , Yaratıcı drama ve Montessori eğitimlerine katıldım program boyunca çok hoş ilgilendiler her takıldığımız soruya samimiyet ve güvenle cevap verdiler ,Alanında profesyonel Hocalarimizin video dersleri ve canlı dersler çok hoş herkese tavsiye ediyorum tekrar teşekkür ediyorum
Mehmet Şahin
Mehmet Şahin
Merhaba arkadaşlar edinin de
Eğitmenlerin aktif vaka alan danışmanlar olmaları en büyük farkı. Sistemin ömür boyu açık kalması ve eğitim danışmanım Güler hanımın ilgisi içinde ayriyeten teşekkür ederim.
Makbule
Sertifikamı alıp kendime uyku danışmanlığı merkezi açtım ilginiz alakanız için teşekkür ederim.
Sibel akcan
Eğitimleri oldukça başarılı ve aldığım eğitimlerden çok memnun kaldım. Derslerin içerikleri olsun diğer kurumlardan çok farklı. İlginiz içinde çok teşekkürler
Ayça
İstanbul Eğitim Sertifika kurumdan cook ama cook memnunum. Internet üzerinden uzaktan egitimler diye yazdığımda karşıma bu kurum çıktı ve sevgili danışan Güler hanimcim hemen geri dönüş yapti geç saatte yazdığım halde. Kendisine her ne kadar teşekkür etsem azdır ❤️ başka kurumlardan da bir kaç egitim aldim ama ordaki samimiyet ücreti alana kadar di ne yazik ki, ne geri dönüşler aliyordum nede egitime girmek için link paylaşılıyordu, yabanci olduğum için ve yurt dışında yasadigim icin eğitim linki paylaşılan gruba almadilar beni. Şükürler olsun bu kurumda böyle sorunlar yaşamıyorum, aksine Güler hanim her hafta link atiyor birde psikolojik lisans okumak istiyorum diye sorduğumda da yinede bana yardımcı oldu ve Burak hocayla tanistirdi her ikisine de minnettarım. Her zaman musaitler sagolsun hiçbir zaman kirmiyorlar her ne kadar sorular sorsam bile❤️❤️ Mehmet Ulubey hocaya da gelince cook güzel ve akıcı anlatiyor dersleri, güldürüyor da bizleri sagolsun, vaka örnekleri de vererek daha da anlaşılıyor. En önemlisi di dersi kaçırdınız diyelim, tekrar sınırsız izleme şansınız var ve dokümanlara ulasmaniz bundan daha iyi nasıl olur ❤️☺️
Jahan Murad
Danışmanların yönlendirmesiyle aşçı yardımcılığı eğiimine katıldım güler yüzlü ve ilgili danışmanlarınıza teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.
Halil Çetinkaya
Siber güvenlik eğitimine katıldım mesleğimde işe girmeme çok yardımcı oldu eğitim danışmanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Cengizhan Nuray
Tıbbi sekreterlik serfika eğitimine kaıldım ilk sınavda bitirdim ve sertifikam hemen geldi eğitime katıldığım için çok memlunum güzel anlatım başarılı eğitim ilginiz için teşekkrler.
Hilal Ceylan
Öğrenci koçluğu eğitimi aldım. Aygül Bahar Yılmaz hocamın hazırladığı sunumlar içerik ve dökümantasyon açısından doyurucuydu. Canlı derste sorularımıza açıklayıcı cevaplar verdi. Kurum ile iletişimi sağlayan Güler Hanıma da ayrıca teşekkür etmek isterim. Sorularıma her zaman net cevaplar aldım. Kısacası profesyonel çalışan bu kurumdan eğitim almış olduğum için mutluyum. önümüzdeki dönemde almayı düşündüğüm bir kaç eğitim daha var.
Azade Karataş
19 yıllık sınıf öğretmeniyim Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikasını almayı planlıyordum. Epey araştırmadan sonra almaya karar verdim. Aklıma takılan bütün soruların cevabını aldım. İlgi ve alakalarindan dolayı İstanbul Kariyer Polikliniği tercihim oldu. Eğitimler gayet başarılı. Eğitimciler sıcak kanlı ve ilgili. Eğitimleri aldıktan sonra NEDEN daha önceden almadım diyorum. Buradan aldığım bilgiler doğrultusunda sınıfımda hazırladığım ders programında velilerden olumlu geri dönütler aldım. Almanızı tavsiye ederim. Bu arada okulda destek eğitimi veriyorum. Sırf bu yüzden Disleksi Eğitmenlik Eğitimini de alıyorum. (NEDEN kelimesini niçin büyük harfle yazdığımı egitimi aldıktan sonra farkedeceksiniz.
Mustafa ALBAK

%30 indirim için hemen iletişime geçin!

X
Call Now Button