Görüşler

Ayşenur Çin
Ayşenur Çin
Bdt eğitimleri kesinlikle çok verimli ve kaliteli. Sertifika sürecim ve uygulayıcı olması da çok memnun ediciydi.
esranur sinoplu
esranur sinoplu
Bdt eğitimleri kesinlikle çok verimli ve kaliteli. Sertifika sürecim ve uygulayıcı olması da çok memnun ediciydi.
Şengül Demircan
Şengül Demircan
Aile dizimi eğitimini aldım. Şengül hocanın anlatımı kesinlikle profesyonelce. Her noktayı süreç yapılandırmasını detaylıca aktarıyor. Aklımda soru işareti kalmadan bitirdiğim bir eğitim oldu. İstanbul eğitim sertifika ekibine sonsuz teşekkürler.
EMÏ CPK
EMÏ CPK
Kaliteli ve güvenilir eğitimin benim gözümdeki tek adresi diyebilirim.6. eğitim aldım ve almaya devam edeceğim.
Tanju EKİNCİ
Tanju EKİNCİ
Güvenerek eğitim aldığım ve hala almaya devam ettiğim bir kurum. Sorduğum her soruyu sabırla cevapladılar, tüm çekincelerimi gidermeme yardımcı oldular. Hem eğitimlerinden hem de yaklaşımları ve iletişimlerinden çok memnun kaldım.
Miraç Karaca
Miraç Karaca
Gayet anlaşılır ve düzeni oturmuş bir sisteme sahipler. Derslere erişiminiz kolay ve ömür boyu hakkınız var. Tavsiye ederim.
Erkan aşan
Erkan aşan
Deneyimli eğitmen kadrosu ile almış olduğum eğitimlerden fazlasıyla memnunum. Sürecin başından sonuna kadar olan her nokta verimli ve başarılıydı.
İrem Ayvaz
İrem Ayvaz
Aile dizimi eğitimi her zaman almak istediğim bir eğitimdi. Şengül hocanın anlatımı o kadar net ve değerliydi ki sizleri sahaya hazırlıyor. İş hayatımda da çok faydalı oldu. Teşekkür ederim.
Buğra Avcı
Buğra Avcı
Kurumunuzdan 5 eğitim aldım. Her biri çok detaylı ve faydalıydı. Eğitim sürecimde değerli Burak beyin tüm sorularımı yanıtlaması ve desteği de benim için tam bir güven unsuruydu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Fatma Zeybek
Fatma Zeybek
Güvenerek eğitim alabileceğiniz bir kurum. Sistemlerinin ömür boyu açık olması çok büyük bir avantaj. Tüm süreçte her sorumu cevaplayan değerli İrem hanıma da çok teşekkür ederim.
Eğitmenlerin aktif vaka alan danışmanlar olmaları en büyük farkı. Sistemin ömür boyu açık kalması ve eğitim danışmanım Güler hanımın ilgisi içinde ayriyeten teşekkür ederim.
Makbule
Sertifikamı alıp kendime uyku danışmanlığı merkezi açtım ilginiz alakanız için teşekkür ederim.
Sibel akcan
Eğitimleri oldukça başarılı ve aldığım eğitimlerden çok memnun kaldım. Derslerin içerikleri olsun diğer kurumlardan çok farklı. İlginiz içinde çok teşekkürler
Ayça
İstanbul Eğitim Sertifika kurumdan cook ama cook memnunum. Internet üzerinden uzaktan egitimler diye yazdığımda karşıma bu kurum çıktı ve sevgili danışan Güler hanimcim hemen geri dönüş yapti geç saatte yazdığım halde. Kendisine her ne kadar teşekkür etsem azdır ❤️ başka kurumlardan da bir kaç egitim aldim ama ordaki samimiyet ücreti alana kadar di ne yazik ki, ne geri dönüşler aliyordum nede egitime girmek için link paylaşılıyordu, yabanci olduğum için ve yurt dışında yasadigim icin eğitim linki paylaşılan gruba almadilar beni. Şükürler olsun bu kurumda böyle sorunlar yaşamıyorum, aksine Güler hanim her hafta link atiyor birde psikolojik lisans okumak istiyorum diye sorduğumda da yinede bana yardımcı oldu ve Burak hocayla tanistirdi her ikisine de minnettarım. Her zaman musaitler sagolsun hiçbir zaman kirmiyorlar her ne kadar sorular sorsam bile❤️❤️ Mehmet Ulubey hocaya da gelince cook güzel ve akıcı anlatiyor dersleri, güldürüyor da bizleri sagolsun, vaka örnekleri de vererek daha da anlaşılıyor. En önemlisi di dersi kaçırdınız diyelim, tekrar sınırsız izleme şansınız var ve dokümanlara ulasmaniz bundan daha iyi nasıl olur ❤️☺️
Jahan Murad
Danışmanların yönlendirmesiyle aşçı yardımcılığı eğiimine katıldım güler yüzlü ve ilgili danışmanlarınıza teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.
Halil Çetinkaya
Siber güvenlik eğitimine katıldım mesleğimde işe girmeme çok yardımcı oldu eğitim danışmanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Cengizhan Nuray
Tıbbi sekreterlik serfika eğitimine kaıldım ilk sınavda bitirdim ve sertifikam hemen geldi eğitime katıldığım için çok memlunum güzel anlatım başarılı eğitim ilginiz için teşekkrler.
Hilal Ceylan
Öğrenci koçluğu eğitimi aldım. Aygül Bahar Yılmaz hocamın hazırladığı sunumlar içerik ve dökümantasyon açısından doyurucuydu. Canlı derste sorularımıza açıklayıcı cevaplar verdi. Kurum ile iletişimi sağlayan Güler Hanıma da ayrıca teşekkür etmek isterim. Sorularıma her zaman net cevaplar aldım. Kısacası profesyonel çalışan bu kurumdan eğitim almış olduğum için mutluyum. önümüzdeki dönemde almayı düşündüğüm bir kaç eğitim daha var.
Azade Karataş
19 yıllık sınıf öğretmeniyim Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikasını almayı planlıyordum. Epey araştırmadan sonra almaya karar verdim. Aklıma takılan bütün soruların cevabını aldım. İlgi ve alakalarindan dolayı İstanbul Kariyer Polikliniği tercihim oldu. Eğitimler gayet başarılı. Eğitimciler sıcak kanlı ve ilgili. Eğitimleri aldıktan sonra NEDEN daha önceden almadım diyorum. Buradan aldığım bilgiler doğrultusunda sınıfımda hazırladığım ders programında velilerden olumlu geri dönütler aldım. Almanızı tavsiye ederim. Bu arada okulda destek eğitimi veriyorum. Sırf bu yüzden Disleksi Eğitmenlik Eğitimini de alıyorum. (NEDEN kelimesini niçin büyük harfle yazdığımı egitimi aldıktan sonra farkedeceksiniz.
Mustafa ALBAK
Call Now Button