İletişim Bilgilerimiz

TELEFON : 0507 879 96 40
E-MAİL : [email protected]
ADRES : İçerenköy Mahallesi,
Topçu İbrahim Sk. Tahsinbey Apt
No:9 D:10 K:5 , 34752
Ataşehir/İstanbul

Eğitimlere nasıl başvurabilirim?

Eğitimlere internet sitemizde yer alan telefon numaraları veya whatsapp destek hattı üzerinden bilgi alarak başvurabilirsiniz.

Eğitimlere yurt dışından katılabiliyor muyuz?

Eğitimlere uzaktan eğitim altyapımız sayesinde internetin olduğu her yerden katılabilirsiniz. Almanya, Azerbaycan ve Kıbrıs tan çok sayıda öğrencimiz eğitmelerine devam etmektedir.

Sertifikalar sorgulanabilir mi?

Katıldığınız tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilirdir. Kariyer Poliklinigi sayfasından kimlik numaranız ile tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilir.

Sınavda başarısız olursam tekrar sınava girebilir miyim?

Başarısız olduğunuz sınavda tekrar sınava girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavı başarılı bir şekilde geçinceye kadar sisteminiz açık kalır. Tüm dokümanlardan ve videolardan bu surede ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sertifikam ne zaman elime ulaşır?

Sınav haftası bitiminde sertifikanız hazırlanır ve başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilir. Sertifikanız 15 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.

Sınav sonucumu nasıl görebilirim?

Sınav sonucunuzu, hemen öğrenebilirsiniz. Sınavınızı olduktan sonra uzaktan eğitim sisteminden çıkış yapıp yeniden giriş yaptığınızda sınav kısmında notunuz görülecektir. 50 puan ya da üzerinde aldıysanız üniversite başarı sertifikası almaya hak kazanmış olursunuz.

Hemen iletişime geçin

İletişim forumu üzerinden yollanan mesajlarınıza 42 saat içinde cevap verilecektir.

(Gerekli alanları lütfen doldurun.)