Hikaye ve Masal Anlatıcılığı | İstanbul Eğitim Sertifika

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı

Masal Anlatıcılığı Nedir?

Bireylerin en özel yeteneklerinden bir tanesi masal anlatıcılığıdır. Hikaye ve masallar yüzyıllardan beri çocuklara anlatılan ve onları birey olmaya iten, geleceklerini yönlendirmelerine yardımcı olan, hayal güçlerini geliştiren, yaşadıkları toplumun değerlerini kazanmalarını sağlayan mesajlar içermektedir. Bu sayede çocuklar hem eğlenirken hem de kişilik ve geleceklerine katkı sağlamaktadırlar. Pek çok eğitim kurumu ve eğiticiler hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimini alarak yetiştirdikleri öğrencilerine katkı sağlamaktadırlar. Gelecek nesillerimizi eğitmede sizlere yardımcı olmak amacıyla ‘Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programını’ hazırladık.

Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitim içeriğinde örnek okumalardan, anlatım biçimi ve tekniklerine, doğaçlama yöntemine kadar pek çok nokta içermektedir.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı sertifika eğitimi anlatıcı ve dinleyiciyi birbirine yaklaştıran, anlama düzeyini yükseltmeye yarayan, çocuğun anadil gelişiminde büyük katkısı olan bir eğitimdir.

Hayal gücünü geliştirmek isteyen, farklı becerilere sahip olmak isteyen, öğrencilerinin ve çocuklarının gelişiminde farklı yöntemler isteyen herkes bu sertifika eğitimine katılabilir.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertfika eğitimini asekron sistem üzerinden 7/24 istediğiniz zaman ve yerde izleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button