Yaşam Koçluğu Eğitimi Fiyatları

Eğitim merkezlerinin verdiği programlarda en çok araştırılan konulardan biri de yaşam koçluğudur. Yaşam koçluğu eğitimi fiyatları alacağınız ders saatine göre değişecektir. Yaşam koçluğu, farklı koçluk hizmetleri ile bir arada verilebilir. Profesyonel yaşam koçluğu ve yaşam koçluğu eğitimleri ile yeni iş alanında çalışmak mümkündür. Yaşam koçluğu eğitimi çoğu eğitim merkezinde tek bir sertifika programı iken İstanbul Eğitim Sertifika’da fazladır. Ders süreleri ve eğitim içeriklerine göre eğitim çeşitlendirilmiştir.

Sayılan bu eğitimlerin süreleri değişir. Eğitim içerikleri fazla olduğunda ödeyeceğiniz yaşam koçluğu eğitimi fiyatları da artar. Yaşam koçluğu sertifika değerinde ve niteliğinde azalma olmaz. İstanbul Eğitim Sertifika programlarının hepsinin sonunda devlet üniversitesi onaylı sertifika verilir. Bu sertifikalar çoğu iş yerleri tarafından istenen belgedir. MEB onaylı sertifika programlarına göre daha kalitelidir. Çünkü eğitim içerikleri üniversitede çalışan eğitmenler tarafından hazırlanır. Dolayısı ile de bu eğitim merkezinde yaşam koçluğu eğitimi fiyatları oldukça uygundur. Ders süresi fazla olan sertifika programlarında bile birçok eğitim kurumuna göre eğitimler makul fiyatlıdır. İndirimli ve kaliteli eğitim almak için bu eğitim merkezi yaşam koçluğu eğitimi yorumları da okunabilir. Bu sayede alacağınız eğitimin kalitesinden de emin olursunuz.

Yaşam koçluğu eğitimi fiyatları 120 saatlik eğitimlerde biraz daha düşüktür. Aile ve yaşam koçluğu sertifika programında ise 400 saattir. 400 saatlik eğitimde ders süresi yoğun olup temel eğitimlere ek dersler de vardır. Yaşam koçluğu eğitimi dersleri gibi program olsa da ders süresi fazla olup yeni dersler ile desteklenir. Bu da yaşam koçluğu eğitimi fiyatları artmasına neden olur. Devlet üniversitesi onaylı yaşam koçluğu sertifikası veren kurum uzaktan eğitim ile dersleri işler.

Online eğitimler, eğitim fiyatının artmasını da engeller. Eğitim merkezine gitmek zorunda olmayacağınızdan yaşam koçluğu eğitimi fiyatları da sizi zorlamayacaktır. Uzaktan canlı dersler ile eğitime katılırsınız. Uygulamalı ve süpervizyon eğitimleri de yaşam koçluğu eğitimi fiyatları içerisindedir. Bireylerin kendini tanıması ve eğitimler ile yeni kariyer planlaması yapması mümkündür. Yaşam koçluğu eğitimi sertifika ücreti ödeyerek başkalarının yaşamına dokunursunuz.

Yaşam koçluğu eğitimi fiyatları araştırırken koçluk hizmeti vermek istediğiniz alanı da seçin. Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi fiyatları biraz daha yüksektir. Eğitim süresi fazla olup ek bazı dersler de vardır. Bu da ödeyeceğiniz fiyat ile kıyaslanamayacak bir avantajdır. Aile ve yaşam koçluğu yapmak istiyorsanız da 400 saatlik uzaktan eğitimi seçebilirsiniz. Yaşam koçu, bireylerin hayatına müdahale etmez. Onlara doğru yolu göstererek yürümelerini sağlar. Bireylerin statü ve eğitimine göre onlara yardımcı olur. Bulundukları konumdan daha iyi seviyeye yükselmelerini sağlar. Yaşam koçu sizi her açıdan desteklemek için eğitimler aldığından yaşam koçluğu eğitimi fiyatları fazla değildir. Örgün eğitim ile kıyaslandığında da düşüktür. Eğitim kalitesi son derece iyi olup yaşam koçu olarak yeni kariyer planlaması yapabilirsiniz.

Yaşam koçluğu eğitimi fiyatları devlet üniversitesi onaylı sertifikalar içinde makul olanlar vardır. Paket eğitimler ile yaşam koçluğu kursu aldığınızda daha uyguna gelir. Paket eğitimler ile eğitim türüne göre en az 1 eğitimi ücretsiz almış gibi olursunuz. Toplu eğitimler hem başarınızı artırır hem de sizi geliştirir. Yaşam koçluğu eğitimi fiyatları günlerce araştırmak yerine İstanbul Eğitim Sertifika ile görüşün. Size avantajlı yaşam koçluğu eğitim programları ve fiyatları sunar.  

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button