ROBOTİK KODLAMA EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ İŞ İMKANLARI | İstanbul Eğitim Sertifika

ROBOTİK KODLAMA EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ İŞ İMKANLARI

Robotik Kodlama bir robotun hareketlerini kontrol etmek, yönlendirmek amacıyla uygulanan bir kodlama çeşididir. Kullanılan nesne robottur. Buradaki amaç soyut kavramları somutlaştırmayı kolaylaştırmaktır. Robotik Kodlama Eğitmenliği Eğitimi’ne katıldıktan sonra problem çözme yeteneği gelişimi, yaratıcı ve sistemsel düşünme, olaylar arasında ilişki kurabilme, analitik ve algoritmik düşüncenin gelişimi ve problem dilini çözerek kodlama yapabilme becerilerinin kazanımlanması hedeflenmektedir.

Robotik Kodlama Sertifika Programı sonunda katılımcılar etüt merkezlerinde, satranç kurslarında, MEB’de kurs ve egzersizlerde, halk eğitim merkezlerinde, özel okullarda eğitmen olarak hizmet vermeye başlayabilirler. Bunun yanı sıra çocukları ile geçirilen vakitleri daha kıymetli hale getirmek isteyen ebeveynler evlerinde bu ortamı sağlayarak uygulama yapabilirler.

‘Robotik Kodlama Nedir?’, ‘Robotik Kodlama Eğitimi’, ‘Robotik Kodlama Nasıl Yapılır?’, ‘Robotik Kodlama Örnekleri’, ‘MEB Onaylı Robotik Kodlama Sertifikası’, ‘Robotik Kodlama Sertifika Programı Uzaktan Eğitim’ sorularını cevapladığımız Robotik Kodlama Eğitmenliği Eğitimi yazımıza Blog kısmından ulaşabilirsiniz.

Robotik kodlama Maaşları, Robotik KODLAMA Eğitmeni maaşları, Robotik Kodlama Eğitmeni iş imkanı, Robotik KODLAMA Öğretmeni Maaşları, Robotik KODLAMA Öğretmeni Nasıl Olunur

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button