Online Numeroloji Eğitimi | İstanbul Eğitim Sertifika

Online Numeroloji Eğitimi

Sayılar eski zamanlardan bu yana farklı amaçlarla kullanılır. Matematik ve sayılar insanın hayatını kolaylaştırdığı gibi enerjinin dönüşümüne katkı da sağlar. Matematikçilerden alışkın olduğumuz sayıların sihri, günlük yaşamda da kullanılır. Evrende hiçbir şey tesadüf değildir. Sayıların dili ve enerjisinden yola çıkarak hayatınıza başarı ve kariyeri çekmeniz mümkündür. Doğum tarihi, doğum saati gibi sayılar ile hesaplamalar yapılır. İslamiyette ebced hesabı olarak da bilinen numerolojiden yararlanarak hayatın şifresi yakalanmaya çalışılır. Online numeroloji eğitimi ise sayılar hakkında bilgiler edinmek için alınan sertifika programıdır.

Her sayının insan üzerinde ve algısında bir titreşimi vardır. Hesaplamalar ve sayılar birlikte kullanılarak hayatın şekillendirilmesi amaçlanır. Evrende her sayının bir anlamı ve sırrı vardır. Bazı rakamlar bolluk ve bereketi çağrıştırırken kimi de sevgiye kapı aralar. Bu rakamları doğru ve sıralı şekilde kullanmak eğitimle mümkündür. Oldukça geniş bir alanda sayıların gizemli dünyasına adım atarsınız. Eğitim kurumları numeroloji danışmanı olmak isteyenlere eğitim verir. Online numeroloji eğitimi ile kendi numeroloji analizinizi yapabilirsiniz. Sayıların enerjisinden yararlandığınızda hayatınızda yeniliklere kapı açarsınız.

Ebced hesabı olarak da bilinen numeroloji eğitimi farkındalık için de kullanılır. Enerjisel dönüşüm sağlamak isteyenler İstanbul Eğitim Sertifika’nın online numeroloji eğitimi sertifika programına kayıt yaptırabilir. Bu eğitim merkezinde 3 farklı numeroloji eğitimi verilir.  

  • Numeroloji eğitimi sertifika kursu
  • Numeroloji temel seviye eğitimi
  • Numeroloji ileri seviye eğitimi

Online numeroloji eğitimi sertifika kursu saat olarak verilir. 80 saat eğitim ile isim sayısı, kişilik sayısı gibi eğitimler alırsınız. Vücudunuzdaki enerjiyi dengelemek için sayıların enerjisinden yararlanmayı öğrenirsiniz. İsim ve soy isimden rakam bulmanız da mümkündür. Hayatınızda var olan sayılar sizin kaderinizle yakından ilişkilidir. Bu eğitim, düşünceleriniz ve davranışlarınızı doğru yönlendirmek için verilir. Yaşam kodları üzerinden kendinize yeni bir dünya da inşa edebilirsiniz. Sözleriniz ve sayıların titreşimini kullanarak kendinize yeni bir dünya inşa edersiniz.

Online numeroloji eğitimi ile çocuklarda hangi isimlerin kullanılması gerektiğine dair eğitim alırsınız. İletişim sorunlarınızı çözmek ve kariyerinizde başarı sağlamak için ebced hesabından faydalanırsınız. Sayıların ve rakamların dilini iyi okuyup kendi hayatınızda uygulamanız kolaydır. Numeroloji eğitimi başlangıç seviyesinden ileri seviyelere doğru ilerler. Numeroloji danışmanı olmak istiyorsanız 80 saat numeroloji eğitimi sertifika kursu öncelikli alınmalıdır. İleri seviye numeroloji eğitimleri için diğer eğitimleri denersiniz. İstanbul Eğitim Sertifika’nın online numeroloji eğitimi canlı dersler eşliğinde verilir. 80 saat ders süresi boyunca canlı ders ve PDF birlikte yürütülür. Bu eğitimlerde sayılar ve burçlar arasındaki denge de öğrenilir. Her burcun sayısı ve yaşamına katacakları da numeroloji eğitimi ile öğrenilir. Hangi sayının titreşiminden yararlanırsanız hayatınıza o yönde enerji çekersiniz. Rakamlar, enerji, burçlar ve doğal taşlar vb. eğitimleri de online numreoloji eğitimi sertifika kursu ile verilir. Buradan aldığınız eğitimlerde;

  • Devlet üniversitesi onaylı numeroloji eğitimi sertifikası alırsınız.
  • Numeroloji sertifikası geçerliliği yurt dışında da vardır.
  • Uzaktan eğitim numeroloji eğitimi avantajına sahiptir.
  • Panel üzerinden derslere istediğiniz gün ve saatte girersiniz.
  • Online numeroloji eğitimi ve online numeroloji sertifika sınavı imkanı vardır.
  • E devlet görünürlüğü olan sertifika ile numeroloji danışmanlığı yaparsınız.   

Online numroloji eğitimi fiyatları makuldür. Eğitim aldıktan sonra numeroloji danışmanlığı yapıp ücret kazanırsınız. Koçlar, enerji ve şifaya inananlar, numeroloji eğitimi almak isteyen herkes numeroloji eğitimi alabilir. Başka bir iş alanında çalışsanız da numeroloji eğitimi alıp danışmanlık verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button