AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİNE HANGİ MESLEK GRUPLARI KATILABİLİR? | İstanbul Eğitim Sertifika

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİNE HANGİ MESLEK GRUPLARI KATILABİLİR?

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİNE HANGİ MESLEK GRUPLARI KATILABİLİR?

Aile Danışmanlığı toplumun en temel birimi olan aileyi, aile bireyleri arasındaki ilişkiyi inceleyerek çözüme ulaştırmayı amaçlayan bir danışmanlık türüdür. Aile Danışmanlığı eğitimi alan bireyler aile bireyleri arasındaki iletişimsizlik, evlilik, boşanma, çocuk ve problemleri çözüme ulaştırma yolunda yol gösterici olacaktır. Aile Danışmanlığı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 4 Eylül 2012 tarihli yayınlanan resmi gazetede 28401 sayılı yönetmelik üzerinden yapılan ve onaylanan bir eğitim ve danışmanlıktır.

Aile Danışmanlığı Eğitimi ile ilgili bilgi ve
kayıt için 0 507 879 96 40 ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Aile Danışmanlığı Sertifikalı Eğitimi’ne 7 meslek grubu katılabilmektedir. Bunlar;

Psikologlar

Sosyologlar

Psikolojik Danışmanlar

Sosyal Hizmet Uzmanları

Doktorlar

Hemşireler

Çocuk Gelişimi Uzmanları

Bu bölümlerde okuyan son sınıf öğrencileri de eğitime katılabilmektedir.

İstanbul Eğitim Sertifika olarak online uzaktan eğitimle %100 öğrenme garantili, meb de geçerli, devlet üniversitesi onaylı sertifikalar için Aile Danışmanlığı Sertifikası nasıl ALINIR, Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı, Aile Danışmanlığı sertifikası veren üniversiteler Ankara 2020, Aile Danışmanlığı sertifikası veren üniversiteler, Aile Danışmanlığı Sertifikası veren Üniversiteler 2020, Aile danışmanlığı sertifikasını Kimler alabilir, Aile danışmanlığı Sertifikası ne İşe Yarar, Aile Danışmanlığı Sertifikası Nasıl Alınır konularında araştırma yapıyorsanız lütfen bizden bilgi alın.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (3)

 • Nalan Mettin Kızılkaya cevap

  Merhaba, lise mezunuyum 54 yaşındayım. Almış olduğum Uludağ üniversitesinden Sağlıklı Beslenme Koçluğu eğitimi, Gedik Üniversitesinden wellbeing Eğitmenliği, yeditepe Üniversitesinde Zindelikli Yaşam sertifikaların mevcut ve Aile Danışmanlığı eğitimi de almak istiyorum. Tüm bunları birleştirerek Kadınlar için Menopoz döneminde faydalı olmak istiyorum.
  Biliyorum şartlarınıza uymuyorum lakin yine de danışmak istedim.
  Yardımlarınız için teşekkür ederim.

  11 Ekim 2021 , 17:48
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Merhabalar Nalan Hanım
   0507 879 96 40 numaralı telefon numaramızdan eğitim danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

   13 Ekim 2021 , 15:36
 • yusuf cevap

  Bilgilendirme için teşkkür ederim

  5 Ekim 2021 , 13:43

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button