Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği | İstanbul Eğitim Sertifika

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği

Okuma hızı ile birlikte anlama kapasitesini de artırmak için hızlı okuma sertifika programlarına kayıt yaptırılmalıdır. Hızlı okuma kursu ile hem siz hızlı okurken anlayabilirsiniz hem de başkalarına yardımcı olursunuz. Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği size ve başkalarına ders verebilmeniz için alınacak eğitimdir. Rahatlamak veya işlerinizi kısa sürede toparlamak için en iyi yöntemdir.

Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği kursuna gittiğinizde kurs sonunda verilen sertifika ile ders verebilirsiniz. Hızlı okuma kursları kişinin göz ve zihin koordinasyonunu geliştiren programlardır. Bunun için çeşitli hız aralıklarında egzersizler hazırlanmıştır. Uygulama videoları ve alıştırmalar ile zihin- göz koordinasyonunuzu harekete geçirebilirsiniz. Hızlı okuma egzersizleri ve alıştırmalarından oluşan bir dizi eğitim ile eskisinden çok daha iyi okuyabilirsiniz. Kısa sürede bitireceğiniz kaynağı ve okuyacağınız kitabı artıracak kurs programıdır. Odaklanarak hızlı okuma yöntemleri neler ise onu öğrenirsiniz.

Hızlı okuma için 21 gün boyunca uygulanması gereken göz egzersizleri vardır. Bu egzersizler günde biraz zaman ayırarak yapılabilir. Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği kursu aldığınızda kurs bittiğinde okuma hızınızı en az 5 kat artırabilirsiniz. Egzersizlere önem vermek ve aşamaları takip etmek program sonunda başarınızı da artıracaktır.

Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği, eğitmen olmak isteyenler dışında şu kişilerce de alınabilir;

  • Öğretmenler
  • Öğrenciler
  • Yazar
  • Redaktör
  • Editör
  • Akademisyen
  • Raporlama ve analiz yapmak durumunda kalanlar
  • Masa başı işlerde çalışanlar   

Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği gibi kurslarda hızlı okuma incelikleri ile yanında kavrama hızınız da artar. Beyninizi daha aktif ve iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Okumanız gereken yığınla kaynak olduğunda bile kısa sürede hepsini halledersiniz. Okuma hızınızı artırmanız zaman yönetimi konusunda uzmanlaşmanızı da sağlar. Hızlı okuma alıştırmaları ile sınava hazırlanan öğrencilerin Türkçe sorularını daha kısa sürede yapmaları mümkündür. Tüm eğitim hayatınız boyunca faydasını göreceğiniz kurslar arasındadır.

Hızlı Okuma Kursu Online

Hızlı okuma kursu online alınabileceği gibi yüz yüze eğitim seçenekleri de vardır. Çalışırken eğitim almak pek mümkün olmadığından aktif iş hayatı olanları düşünmek adına programlar da açılmıştır. Hızlı okuma kursu online alabileceğiniz İstanbul Kariyer Polikliniği’dir. İstanbul Kariyer Polikliniği yüz yüze eğitimler ile arasında fark olmayan bir model ile program düzenler. Bu programa kayıt yaptırdıktan sonra size verilen şifre sayesinde derslere panel üzerinden giriş yaparsınız. Akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden derslere erişebilirsiniz. Bu cihazlar üzerinden derslere katıldığınızda uygulama ve süpervizyon eğitimlerine de katılırsınız. Canlı dersler eşliğinde kursu bitirebilirsiniz.

Hızlı okuma kursu online olarak öğrencilerin de çok işine yarar. 1 dakikanın bile önemli olduğu bu dönemde öğrencinin kursa gitmeden evinden ya da okuldan derslere katılması büyük kolaylık sağlar. Hızlı okuma kursu online, her kesimden kişilerin işine yarayacak ve mutlaka alınması gereken kişisel gelişim eğitimlerinden bilinir. Vakit kaybetmeden bu eğitimi almanız size büyük oranda fayda sağlar.

Hızlı okuma kursu online aldığınızda devlet üniversitesi ile birlikte program hazırlayan İstanbul Kariyer Polikliniği ile görüşün. Online eğitimler içerisinde ders süresi ve sertifika kalitesi en iyi eğitimlerden bilinir. Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği yapmanız için sertifika da verir. Sertifika ile gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında hızlı okuma kursu verebilirsiniz. Eğitmen olma yeterliliği sağladığından bu sertifika programına kayıt yaptırmak mantıklıdır. Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği dersleri akademisyenlerce düzenlenmiştir. Üniversiteden eğitim almış gibi ders işler ve kurs sonunda da üniversiteden sertifika gönderilir.   

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button