Objektif Testler Eğitimi 2020 | İstanbul Eğitim Sertifika

Objektif Testler Eğitimi 2020

OBJEKTİF TESTLER EĞİTİMİ

Çocuk ve yetişkin bireylerin psikolojik değerlendirme yapabilme becerilerinin gelişimini hedefleyen, bu konuda yetkinlik kazandırmayı amaçlayan bir eğitimdir. Objektif testler yapılandırılmış materyallerin kullanıldığı, yorumlama ve puanlamanın bulunduğu testlerdir. Objektif Testler Sertifikalı Eğitimi teorik bilgilerin yanında uygulamalı örnekleri sunarak, raporlama becerisi kazandıran bir eğitimdir. İçeriğinde 11 adet psikolojik test bulunmaktadır.

Objektif Testler Nedir?

11 adet objektif test bulunmaktadır. Bunlar;

CATELL 2A

CATELL 3A

GOOD ENOUGH

ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ

PORTEUS LABİRENTLERİ

GESSELL

METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU

BENDER GESTALT

BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ

FROSTİG

PEABODY RESİM KELİME EŞLEŞTİRME TESTİ

Testlerin teorik bilgilerinin yanında örnek uygulamalar ile katılımcıların değerlendirme, yorumlama ve raporlama yetkinliklerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Objektif Testler Sertifika Programı bireylere bu testlerin hangi amaçla ve kaç yaş grubuna uygulandığını, hangi yöntem ve tekniklerle uygulandığını, hangi materyallerin kullanıldığını, nasıl bir puanlama sitemi vardır, nasıl değerlendirilir, yorumlaması nasıl olur ve aktarımı nasıl olur bilgilerini öğretir.

Objektif Testler Sertifikalı Eğitimini alan katılımcı uygulayıcı olarak okullarda, hastanelerde ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde hizmet verebilir. Eğitime psikologlar, psikolojik danışmanlar, aile danışmanları, sosyologlar, doktorlar, sosyal hizmet uzmanları, okul öncesi ve çocuk gelişimi öğretmenleri, felsefeciler, sınıf ve rehber öğretmenleri, hemşireler, ebeler ve bu bölümlerin son sınıf öğrencileri katılabilmektedir.

Objektif Testler Sertifika eğitimini asekron sistem üzerinden 7/24 istediğiniz zaman ve yerde izleyebilirsiniz.

İstanbul eğitim sertifika uzaktan online %100 öğrenme garantili Objektif testler eğitimi sertifikası, Objektif Testler Eğitimi 2020, Objektif testler Nedir, Gelişim DEĞERLENDİRME Testleri Eğitimi, Objektif Testler Eğitimi Online, Psikolojik Testler Eğitimi, Objektif Testler materyalleri, Objektif Testler Eğitimi Nedir, konularında araştırma yapanlar lütfen bilgi için bizi arayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button