Aile Dizimi Uygulayıcı Eğitimi 2023

Aile dizimi uygulayıcı eğitimi, aile dizimi tekniklerini tam olarak öğrenmenize yardım eder. İnsan, sanıldığı kadar yüzeysel bir yaradılışa sahip değildir. Duyguları, fizyolojisi, enerjisi ve kalıtsal mirası ile bütündür. Aile dizimi eğitimi ise bu konudaki gerçekliği ortaya koyar. Aile dizimi hakkında çok fazla kitap yazılıp çalışmalar yapılır. Önemli olan aile dizimi uygulayıcı eğitimi 2023 güncel bilgilere sahip olmaktır. Aile dizimi çalışmaları yapan kişiler, danışanların rahatlamasına yardımcı olur. Aile dizimi terapisi doğru uygulandığı sürece yararları vardır. 

Aile dizimi uygulayıcı eğitimi 2023 almak isteyenler eğitim merkezi araştırmasına girmelidir. Eğitim alacağınız kurumun kalitesi ne kadar iyiyse danışmanlığınızdan da verim alınır. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi 2023 şeklinde veren eğitim merkezleri sayısı fazladır. Bu eğitim merkezleri, belli ders saati ile sınırlı olarak dersler verir. İstanbul Eğitim Sertifika gibi kurumlar ise aile dizimi eğitimi verirken müfredatı üniversitelerden yardım alarak hazırlar. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi için profesörler ve üniversitede görevli eğitmenler ders içeriği oluşturur. Bu içerik üzerinden eğitim alacak kursiyerler, eğitim sonunda sertifika alır. Aile dizimi uygulayıcı sertifikası alarak aşağıdaki durumlar için de çözüm bulursunuz;

 • Duygu durum bozuklukları
 • Kaygı ve endişe
 • Uzun süreli mutsuzluk
 • Güven problemleri
 • Tekrarlanan başarısızlıklar
 • Ruhsal bunalımlar
 • Nedensiz ağlamalar
 • Korku
 • Depresyon

Aile dizimi uygulayıcı eğitimi 2023 yılı kayıtları başladığında zaman kaybetmeden eğitim almayı ihmal etmeyin. Aile dizimi sertifika kursu sonunda alacağınız belge ile aile dizimi uygulayıcısı olursunuz. Danışanlarınızın size güvenmesini istiyorsanız kurs almak için İstanbul Eğitim Sertifika’yı deneyin. İstanbul Eğitim Sertifika’dan alınacak aile dizimi uygulayıcı eğitimi 2023 ile;

 1. Üniversite onaylı aile dizimi eğitimi sertifikası alırsınız.
 2. Aile dizimi eğitimi sertifikası, e devlet sistemi üzerinden görülebilir.
 3. Aile dizimi eğitimi sertifika kursu makul fiyatlıdır.
 4. Uluslararası geçerliliği olan sertifikaya sahip olursunuz.
 5. Eğitim sonrasında da aile dizimi uygulayıcı eğitimi verilerine ulaşabilirsiniz.
 6. İş değişikliği yapmak istiyorsanız bu sertifika ile aile dizimi terapisi uygulayabilirsiniz.

Aile dizimi uygulayıcı eğitimleri ile aile diziminde denge ve törepatik iyileşme gibi süreçleri de öğrenirsiniz. İstanbul Eğitim Sertifika, aile diziminde kullanılacak yöntemleri vaka üzerinden de anlatır. Böylece aile dizimi uygulayıcı eğitimi 2023 alırken güncel olaylara da değinirsiniz. Aile dizimi ile zamanında yaşanan kıtlık, savaş, göç vb durumlarda ortaya çıkan duygularla da barışırsınız. Artık daha anlaşılabilir ve mutlu yaşayabilirsiniz.

Aile dizimi, hayatı farkında ve anlamlı yaşamanızı da sağlar. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi aldığınızda terapi uygulamak zorunda değilsinizdir. Kendinizi geliştirmek ve farkındalıklarınızı artırmak için de aile dizimi eğitimi alabilirsiniz. Hiçbir sorununuz yokken bile gereksiz mutsuzluk hisleri ile yüklüyseniz atalarınızdan miras aldığınız bazı duygularla başa çıkmakta zorlanıyorsunuz demektir.

Aile Dizimi Eğitimi Ücreti   

Aile dizimi eğitimi almak isteyenler araştırmalarını yaparken dikkatli olmalıdır. Uygun fiyatlı aile dizimi eğitimi almak isterken işe yaramayan eğitimleri de alabilirsiniz. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi, alanında uzman ve profesyonel kişiler tarafından verilmelidir. Dolayısı ile de aile dizimi eğitimi ücreti araştırırken bu konulara da dikkat etmelisiniz. Eğitimleri uluslararası seviyede de yeterli olan eğitim merkezlerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Eğitim Sertifika, aile dizimi eğitimini her yönü ile verir. Buradan aldığınız üniversite onaylı aile dizimi uygulayıcı sertifikası e devlet sisteminden görülür. Danışanlarınız aile dizimi sertifikası görmek istediğinde sistemden gösterebilirsiniz. Güvenilir aile dizimi terapisti olduğunuzu da ispatlarsınız.  

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button