DOULA/DOĞUM KOÇLUĞU İŞ İMKANLARI | İstanbul Eğitim Sertifika

DOULA/DOĞUM KOÇLUĞU İŞ İMKANLARI

DOULA/DOĞUM KOÇLUĞU İŞ İMKANLARI

Doğum Koçluğu son dönemde ilgi gören ve sayıca artan bir koçluk çeşididir. Yeni bir meslek olarak kabul edilmesi ile birlikte iş imkanları da artmaktadır. Doula/Doğum Koçluğu Sertifikalı Eğitimi sonunda katılımcılar kendi merkezini açabilir, özel sektörde koçluk hizmeti veren bir kurumda yer alabilir, özel sağlık kuruluşlarında doğum(doula)koçu olarak çalışabilirler. Doğum sürecinde gebelerin yanında yer alarak bu süreçte onlara hem manevi destek olabilir hem de bilgileri ile onları yeni oluşan hayatlarına hazırlayabilirler. Eğitim hem bilgi olarak kazanımlar sağladığı gibi hem de bireyin kendi gelişimine ve yaşantısına katkı sağlayacaktır. Kadınlar katılımcılar için kendi doğum süreçlerini yönetmelerine, yol haritasını bilerek ilerlemelerine, doğum sonrası emzirme dönemi ve duygu durumlarının çözümlemesini yapmalarına yardımcı olacaktır. Erkek katılımcılarda ise eşlerine bu süreçte nasıl bir tutum ile yaklaşmaları gerektiği konusunda ışık olacaktır.

Doula/Doğum Koçluğu Sertifikalı Eğitimini anlattığımız makalemizi okumak için blog kısmına göz atabilirsiniz. Eğitim her bireyin alabileceği, ön koşulu bulunmayan ve kazanımları çok yönlü olan bir eğitimdir. Doğum(Doula) koçluğu uzaktan eğitimini asekron sistem üzerinden 7/24 istediğiniz zaman ve yerde izleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Berrin Özdemir cevap

  Doula eğitimi ile ilgili bilgi rica ediyorum

  15 Ekim 2022 , 10:33
  • İstanbulEğitim cevap

   0507 879 96 40 numaralı telefon numaramızdan eğitim danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

   15 Ekim 2022 , 10:59

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button