Aile Danışmanlığı Eğitimi Ücretleri | İstanbul Eğitim Sertifika

Aile Danışmanlığı Eğitimi Ücretleri

Aile danışmanlığı eğitimi, yeni bir unvan ve meslek edinmek isteyenler için çok iyi fırsattır.

 • Psikoloji
 • Sosyoloji
 • Tıp
 • Hemşirelik
 • Psikolojik danışmanlık ve rehberlik (PDR)
 • Çocuk Gelişimi
 • Sosyal Hizmet

Bölümlerini bitiren 4 yıllık lisans mezunları aile danışmanlığı eğitimi ile kendilerine yeni iş fırsatlarının kapılarını açacaktır. Bitirdiğiniz lisans bölümü sonrasında çalışmanız zorsa aile danışmanlığı eğitimi ile alarak danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Aile danışmanlığı eğitimi araştırması yaparken bazı sorularla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Aile danışmanlığı eğitimi ücretleri araştırması yaparak yeni iş alanlarında çalışabilirsiniz.

Aile danışmanlığı eğitimi ücretleri dışında şu sorular da merak edilir.

 • Aile danışmanı nerede çalışır?
 • Aile danışmanı ne kadar maaş alır?
 • Aile danışmanlığı eğitimi nereden alınır?
 • Aile danışmanlığı sertifikası nereden alınır?

Bu soruların ve yaşadığınız tereddütlerin cevabını İstanbul Eğitim Sertifika’dan alabilirsiniz. Eğitim almak istediğinize karar verdiğiniz andan sertifika aldıktan sonra bile size destek sağlar. Aile danışmanlığı eğitimi ücretleri de eğitim merkezinde makuldür. Ayrıca farklı aile danışmanlığı eğitimleri de vardır. Aile danışmanı olarak faaliyet göstermek istiyorsanız aşağıdaki eğitimleri alabilirsiniz.

 1. Aile danışmanlığı eğitimi 620 saat
 2. Aile danışmanlığı sertifika programı uzaktan eğitim 480 saat
 3. Aile danışmanlığı meslek elemanı eğitimi

Aile danışmanı olmak istiyorsanız ilk 2 eğitimi almanız gerekir. Aile danışmanlığı eğitimi ücretleri ders saatlerine göre değişkenlik gösterecektir. Aile danışmanlığı meslek elemanı daha az ders süresi alıp sınırlı faaliyet gösterir. Yukarıda sayılan bölümlerden mezunsanız aile danışmanlığı eğitimi 480 saat ve 620 saat seçeneklerini değerlendirin.

Aile danışmanlığı eğitimi ücretleri önceliğiniz olmasın. Alacağınız eğitimlerin kapsamını ve eğitim süresini düşünün. Alacağınız ders saati ne kadar fazla ise uzmanlığınız da artacaktır. Aile danışmanlığı eğitimi kapsamında öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı desteği de sağlayabilirsiniz. Koçluk hizmeti verip, akıl ve ruh sağlığı alanında destek olabilirsiniz. Aile danışmanlığı eğitimi sonunda verilen aile danışmanlığı sertifikası ise çok iyi fırsattır. Aile danışmanlığı sertifikası olmadan aile danışma merkezi açamazsınız. Gerekli prosedürleri yerine getirip aile danışma merkezi açabilirsiniz. Bir anda kendi işinize de sahip olursunuz.

Aile danışmanlığı eğitim ücretleri İstanbul Eğitim Sertifika ile oldukça makuldür. Eğitimlerin kariyer hayatınıza olan etkisi düşünüldüğünde ödediğiniz sertifika ücreti katlanarak size döner. Eğitim merkezi, aile danışmanlığı kursu sonunda üniversite onaylı aile danışmanlığı sertifikası verir. Aile danışmanlığı eğitimi sertifikası sayesinde danışmanlık merkezi açabilirsiniz. Üniversite onaylı sertifika ise aldığınız eğitimin kalitesini ortaya koyar.

Aile danışmanlığı eğitim ücretleri araştırması yapmak yerine alacağınız eğitimlere odaklanın. Aile danışmanlığı eğitimi dışında sertifikanın e devlet sistemi üzerinden görülmesi de avantajdır. Eğitimlerde ters yüz öğrenme modeli de kullanıldığından danışmanlık hizmeti verirken tekrar dersleri çalışmak zorunda kalmazsınız.    

Aile Danışmanlığı Sertifikası Ücretsiz

Aile danışmanlığı eğitimi sonunda verilen sertifika başarınızı da artırır. Danışmanlık ve çözüm için başvuran kişilere sertifikanızı da gösterebilirsiniz. Aile danışmanlığı sertifikası ücretsiz almak istiyorsanız İstanbul Eğitim Sertifika ile görüşün. Buradan alacağınız aile danışmanlığı eğitimleri için ücret ödersiniz. 480 saatlik aile danışmanlığı eğitimi ve 620 saatlik aile danışmanlığı eğitimi sonunda sertifikayı da ücretsiz alırsınız.

Aile danışmanlığı eğitimi sertifikası ücretsiz almak bazı eğitim merkezlerinde mümkün değildir. Eğitime ek olarak sertifika ücreti de ödemek zorunludur. İstanbul Eğitim Sertifika, eğitimleri üniversite düzeyinde vermekle kalmaz. Aynı zamanda aile danışmanlığı eğitimi sonunda üniversite onaylı aile danışmanlığı sertifikası da verir. Bu da sertifikanızın değerini artırır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button