EGZERSİZ VE SPOR PSİKOLOJİSİ EĞİTİMİNE KİMLER KATILABİLİR? | İstanbul Eğitim Sertifika

EGZERSİZ VE SPOR PSİKOLOJİSİ EĞİTİMİNE KİMLER KATILABİLİR?

Egzersiz ve spor psikolojisi sporcuların branşları üzerinden yola çıkarak düşünce, davranış ve duygu yapılarını ortaya koyan bilim dalıdır. Spor yaparken gelişen fiziksel yapılarının yanından ruhsal ve zihinsel egzersizlerin nasıl yapılacağını aktaran, geliştirilmiş tekniklerin uygulanmasını amaçlayan bir eğitimdir. Egzersiz ve Spor Psikolojisi Sertifikalı Eğitimini alan katılımcılar hem sporda yeteneklerini üst düzeye çıkaracak hem de psikolojik açıdan gelişim göstereceklerdir. Spor Psikolojisi Uzaktan Eğitim ile bu yolda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Egzersiz ve Spor Psikolojisi Sertifikalı Eğitimine psikologlar, psikoloji bölüm öğrencileri, tıp fakültesi mezunları ve öğrencileri, Spor Bilimleri Fakültesi mezunları ve öğrencileri, psikolojik danışmanlık mezunları ve öğrencileri, BESYO mezunları ve öğrencileri, spor alanında kendini geliştirmek isteyen her birey bu eğitime katılabilmektedir. Eğitim içeriğinde spor psikolojisi uygulamalarından, mesleki etik kurallara, motivasyondan zihinsel antreman tekniklerine kadar pek çok nokta bulunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button