YARATICI DRAMA EĞİTİMİ İŞ İMKANLARI | İstanbul Eğitim Sertifika

YARATICI DRAMA EĞİTİMİ İŞ İMKANLARI

YARATICI DRAMA EĞİTİMİ İŞ İMKANLARI

Yaratıcı Drama tiyatronun doğaçlama, rol alma tekniklerinden yola çıkılarak ortaya konun bireylerin bir olayı, durumu, fikri, bir amacı kısaca soyut kavramları tekrardan canlandırmasıdır. Kişinin iç dünyasında yaşadığı durumu daha kolay ifade etmesine ve kendisini daha iyi tanımasına yardımcı olmaktadır. Soyut kavramları somutlaştırmayı, empati yeteneğini, sosyal gelişim, dil ve dinleme becerilerini, dış dünyayı gözlemleme, anlama ve yorumlama becerilerini geliştirmekte çok etkili bir eğitimdir.

Yaratıcı Drama Sertifikalı Eğitiminde, yaratıcı drama teknikleri, aşamaları ve örnekleri yer almaktadır. Kendini bu alanda geliştirmek isteyen her birey eğitime katılabilmektedir. Eğitim sonunda yaratıcı drama sertifikası alan bireyler özel kurum ve kuruluşlarda eğitim verebilirler. MEB kurumlarında ders dışı egzersiz açabilme hakkına sahip olabilirler. Anaokulu, kreş, özel okul gibi kurumlarda eğitimci olabilir ve hatta kendi merkezlerini açabilirler. MEB’de Okullar Hayat Bulsun Projesi kapsamında egzersiz açabilirler. Yaratıcı Drama Kulüpleri kurarak bu alana ilgisi olan kişiler ile birlikte bir bünye de olabilirler.

İstanbul Eğitim Sertifika olarak uzaktan online eğitimle YARATICI DRAMA EĞİTİMİ İŞ İMKANI, Yaratıcı drama iş imkanları, Yaratıcı drama eğitimi, YARATICI Drama, Yaratıcı drama Eğitmenliği İSMEK, Yaratıcı Drama Kursu MEB onaylı Uzaktan eğitim, Yaratıcı drama sertifikası, YARATICI drama etkinlikleri, Yaratıcı drama eğitimi Ankara, Drama eğitimi kursları hakkında lütfen bizi arayın.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Aynur Çınar cevap

  Merhabalar Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Online olarak drama eğitimi derslerine katılmak istiyorum. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim? İyi günler.

  14 Mart 2021 , 09:01
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Detaylı bilgi ve kayıt için 0507 879 96 40 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz veya telefon numaranızı bırakarak eğitim danışmanlarımızın sizi aramasını sağlıyabiliriz.

   6 Nisan 2021 , 11:38

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button