AİLE VE YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ KAZANIMLARI

Aile ve Yaşam Koçluğu Eğitim içeriğinden bir önceki makalemizde bahsetmiştik. Sizlerden gelen ‘Yaşam Koçluğu Sertifikası Ne İşe Yarar?’ sorusu üzerine tekrar bir bilgilendirme yazısı yazmak istedik. Aile ve Yaşam Koçluğu Eğitimi katılımda ön koşul bulundurmayan bir eğitimdir. Aile Danışmanlığı eğitimi almak isteyip lisans koşullarına uymayan bireylerin tercih ettiği bir eğitimdir. Bireylerin başarılı, mutlu, huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için farkındalık yaratmayı, ruhsal yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu konuda eğitim alarak uzmanlaşmış kişileri bilgileri ile bireylere yol gösterici olup, yeni bir bakış açısı kazanmalarını sağlamalıdırlar.

Aile ve Yaşam Koçluğu hayatımızın dizginlerini elimize almamızı sağlayacaktır. Hedeflenen yolda daha emin ve sağlam adımlarla yürümede yol gösterici olacak bir eğitimdir. Eğitime katılan bireyler mesleki alanda bu işi icra ederek bireylere fayda sağlayabilecekleri gibi kendi hayat standartlarını yükselterek hedeflerine ulaşma yolunda emin adımlarla yürüyebileceklerdir.

İstanbul Eğitim Sertifika kurumu olarak uzaktan online eğitimle %100 öğrenme garantili devlet üniversitesi onaylı sertifika programlarımız hakkında ve Aile Koçluğu Nedir, Aile KOÇLUĞU EĞİTİMİ, Aile ve Yaşam KOÇLUĞU, istanbul’da yaşam koçluğu eğitimi veren yerler, Online Yaşam Koçluğu Eğitimi Veren Üniversiteler, MEB onaylı yaşam Koçluğu Sertifikası, Yaşam KOÇLUĞU Sertifikası ne işe yarar, ICF onaylı Online Koçluk Eğitimi, Yaşam Koçluğu Eğitimi ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button