STERİLİZASYON VE DEZENFEKSİYON EĞİTİMİ | İstanbul Eğitim Sertifika

STERİLİZASYON VE DEZENFEKSİYON EĞİTİMİ

STERİLİZASYON VE DEZENFEKSİYON EĞİTİMİ

Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Eğitimi hijyen konusunda hakim bireyleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Eğitim sonunda bireyler sterilizasyon ve dezenfeksiyon konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip olarak, uygulama ve aktarma yetkinliğine sahip olurlar. Bu konu ile ilgili öneriler sunarak çözüme ilerleyebilirler. Sterilizasyon, dezenfeksiyon ve antisepsi sağlık sektöründe çok önemli yere sahiptirler. Hastalar ve hastane çalışanlarının sağlıklarının korunmasında bu konu ile ilgili personeller çalışmaktadır. Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Eğitimi almış bireyler ayaklı ya da yataklı hastanelerde görev alarak bu hizmeti verebilmektedirler. Eğitimin kişiye kattığı bilgi ve donanım dışında toplumsal sorumluluk bilincini de uyandırır. Birey hem bu alanda hizmet verirken hem de kendi sosyal dünyasında aldığı eğitimi çevresine de uygulayarak hijyenin önemini belirleyebilir.

Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Sertifikalı Eğitim Programına bu alanda kendini geliştirmek isteyen her birey katılabilmektedir. Eğitim içeriğinde iş sağlığı ve güvenliği bilgilerinden, mikroorganizmaların özellikleri ve risklerine, sterilizasyon ve dezenfeksiyon tekniklerine ladar pek çok önemli konu yer almaktadır. Dezenfeksiyon Sertifikasını alan bireyler tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında, ayakta ya da yatılı tedavi sağlayan kurumlarda, ağız ve diş sağlığı merkezlerinde hizmet verebilmektedirler.

Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Antisepsi Sertifikalı Eğitim programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

İstanbul Eğitim Sertifika olarak uzaktan online %100 öğrenme garantili devlet üniversitesi onaylı Sterilizasyon Sertifikası 2020, Dezenfekte Sertifikası Nasıl Alınır, Sterilizasyon sertifikası nereden alınır, Dezenfektan Sertifikası, Dezenfeksiyon Sertifikası Nasıl Alınır, Dezenfeksiyon belgesi Nasıl Alınır, Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Sertifikalı Eğitim Programı, Dezenfeksiyon sertifikası almak isteyenler bilgi için lütfen bizi arayın.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • mahmut aslan cevap

  Dezenfekten uzmanlık sertifikası almak istiyorum

  22 Mart 2021 , 15:01
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Uzaktan eğitim sistemi ile gerçekleştirdiğimiz sertifika bir programıdır. Bu eğitimi Gebze Teknik Üniversitesinden sertifikalandırıyoruz. E-Devlette sorgulanabilir niteliktedir. Daha detaylı bilgi ve kayıt için 0507 879 96 40 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz veya telefon numaranızı bırakarak eğitim danışmanlarımızın sizi aramasını sağlıyabiliriz.

   6 Nisan 2021 , 11:27

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button