En Uygun Fiyat

İş Dünyası Eğitimleri

 • İşletme Yöneticiliği
 • İnsan Kaynakları Uzmanlığı
 • Kariyer ve Yaşam Danışmanlığı
 • Profesyonel Satış ve Pazarlama
 • Ayrıntılı Bilgi İçin
  Hemen Ara 0537 369 17 41

Açıklama

İŞLETME YÖNETİCİLİĞİ EĞİTİMİ NEDİR?

İşletme Yöneticiliği eğitimi, ister yönetici ya da patron, ister potansiyel yönetici ya da patron adayları olsun; işini, şirketini daha iyi yönetmek isteyenler için iş hayatında başarılı bir yöneticinin yol haritası olmayı hedeflemektedir.

Bir işletmeyi iyi bir şekilde yönetebilmek için bazı konulara hakim olmak gerekir. İnsan kaynakları, pazarlama ve yönetim gibi konularda derin bilgilere sahip olmak ve stratejik düşünme kabiliyetine sahip olmak gerekir. İşletme yönetimi online eğitim programı öğrencilere çeşitli yetkinlikleri kazandıracak bilgileri vermeyi amaçlamaktadır.

Herhangi bir mezuniyet şartı aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.

 

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ NEDİR?

Firmaların İnsan Kaynakları departmanlarında çalışmak isteyen , halen bu birimlerde çalışıp kendini geliştirmek , güncel uygulama ve mevzuatları öğrenmek isteyenler ; programımızda hemen yerinizi alın. Hem alanında uzman akademisyenler hem sektör uygulamalarını öğrenebileceğiniz büyük kurumların İK yöneticileri ve danışmanlar tarafından en güncel en yoğun içerikte hazırlanan programı tamamlayan katılımcılar İK alanında profesyonel olarak çalışabilecek altyapıyı edineceklerdir.

 

KARİYER VE YAŞAM DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ NEDİR?

Kariyer koçluğu ile iş yaşamınızda varmak istediğiniz hedefe ulaşmak için gerekli stratejiyi kurmayı öğrenir, profesyonel hayatınızda gerçek istek ve hedeflerinizi fark edebilirsiniz. Kariyer koçluğu size sevdiğiniz işi yapmayı ya da yaptığınız işi sevmeyi sağlayacak bakış açısı kazandırır. Yeni bakış açınızla çatışmaları ve zor insanları daha kolay yönetirken, kendinizi geliştirebileceğiniz ve içinizdeki potansiyelinizi harekete geçireceğiniz yol ve yöntemler bulabilirsiniz. Koçlukla iş yaşamınızda kuracağınız güçlü iletişim ve ilişkiler başarılı işlere imza atmanızı sağlar.

KARİYER KOÇLUĞUNA NEDEN İHTİYAÇ DUYARIZ?

 • İş yaşamınızda varmak istediğiniz noktaya gidebilmeniz için,
 • İş yaşamınızda yönetmeniz gereken stratejiyi bulmak için,
 • Kariyerinizle ilgili belirsizlikleri ortadan kaldırmak için,
 • Profesyonel hayatınızda neyi isteyip neyi istemediğinizi fark etmenizi sağlamak için,
 • İş yaşamınızı daha üretken, keyifli ve daha kolay hale getirmek için,
 • Kariyerinizle ilgili yeni bir bakış açısı ve davranış modeli geliştirmek için,
 • Etkin zaman yönetimini gerçekleştirebilmek için.

 

PROFESYONEL SATIŞ VE PAZARLAMA NEDİR?

Kurumsal dünyada pazarlama ve satışta fark yaratma ve müşteriye değer katmanın yollarını. Pazarlama stratejisi, bir işletmenin pazarda ne yapabileceğini belirler. Pazarlama mal ve hizmet üretilmeden önce başlayan, mal ve hizmetlerin üretilmesi, fiyatlandırılması, dağıtılması, tutundurulması ve satış sonrasındaki aşamaları da kapsayan, geniş kapsamlı bir süreçtir. Daralan pazarlar ve artan rekabet, satış temsilcilerinin öneminin giderek artmasına sebep olmaktadır. Bu eğitimle, satış elemanı olmak isteyen ve halen satış mesleğini icra eden kişilerin kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, müşterilerini tanıma ve analiz etmeleri, müşterilerinde güven yaratmaları, müşterilerini anlama ve ihtiyaçlarına cevap verebilmeleri ve müşterilerini satın alma eylemine nasıl yönlendirmeleri gerektiğinin kilit noktalarının neler olduğu sunulmaktadır. Teorik bilginin gerçeklerle desteklendiği, bilginin beceriye dönüşmesine katkı sağlanması temel amacı oluşturmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“İş Dünyası Eğitimleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Değerlendirme Yapın ve İndirim Kodu Kazanın!