AKIL ZEKA OYUNLARI VE SATRANÇ EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ | İstanbul Eğitim Sertifika

AKIL ZEKA OYUNLARI VE SATRANÇ EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Eğitimi çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan, zihinlerini tamamen açarak tüm bilgilere hazır olmasını hedefleyen oyunlardır. Çocukların hızlı karar alma becerilerini geliştiren, atacakları sonraki adımları düşünmelerini sağlayan, olasılık mantığını geliştirmeyi hedefleyen bir eğitimdir. Çocuklar için eğlenceli bir eğitim metodudur. Akıl Zeka Oyunları ile doğru bir şekilde yönlendirilen çocukların IQ seviyelerinde artış olduğu uluslararası yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikalı Eğitimi çocuklara farklı oyunlar oynatarak onların gelişimlerine katkı sağlamayı ve zeka, zihin, algılama, düşünme, öğrenme gibi pek çok işlevi geliştirmeyi amaçlamaktadır. Eğitimi bu alanda kendisini geliştirmek isteyen, mesleğine katkıda bulunmak isteyen, çocukları ile kaliteli zaman geçirmek isteyen her birey katılabilmektedir. Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikalı Eğitimi sonunda bireyler özel okullarda, halk eğitim merkezlerinde, çocuk gelişimi için olan tüm atölyelerde, satranç merkezlerinde çalışabilmektedirler. MEB bünyesinde kurs ve egzersiz açabilirler.
Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikalı Eğitim programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button