18 Haziran Cumartesi günü saat 12.00-13.30 arasında gerçekleşecek olan Montessori Eğitim Programı Tanıtım Günü’ne katılımınız bizim için önemlidir. Sizleri içtenlikle aramızda görmek ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz! Samimi bir atmosferde Montessori’nin büyülü dünyasını keşfetmek ve eğitim yolculuğuna adım atmak için bu fırsatı kaçırmayın. Görüşlerinizi dinlemek ve sizlerle birlikte büyümek bizim için değerlidir. Sizi bekliyoruz! Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Etkinliğimizi gerçekleştireceğimiz Eğitim merkezimizin adres bilgileri aşağıdadır.

Adres: İçerenköy Mahallesi,Topçu İbrahim Sk. Tahsinbey Apt No:9 D:10 K:5 , 34752

Ataşehir/İstanbul

——————————————————————–

Metro  :  Kozyatağı metro istasyonu 3 .nolu çıkış-

Not:İşmont binasının 5.katı-  binaya giriş arka  taraftadır.

———————————————————————–

Sevgili öğretmen adayları,

Eğitimli bir öğretmenle başlayan her şeyin başarılı olması kaçınılmazdır. Bu nedenle, Montessori’nin kanıtlanmış yöntemlerini öğrenmek için 3-6 Yaş Montessori Eğitici Eğitimi programımıza katılmanızı öneriyoruz. Programımız, devlet ve özel okullarda ömür boyu geçerli olan bir sertifika ile sonuçlanmaktadır.

Montessori yöntemi, çocukların özgürce keşfetmelerine, öğrenmelerine ve gelişmelerine olanak tanır. Bu nedenle, bu yöntemi kullanarak yolunuzun kesiştiği tüm çocukların hayatına katkı sağlayabilirsiniz.

Montessori eğitimi sadece bir iş değil, bir tutkudur. Bu eğitimi öğrenerek çocuklara yardımcı olma fırsatınız olduğunda, işiniz sadece bir iş olmaktan öteye geçerek bir tutkuya dönüşebilir. Kendinizi bu tutkulu yolculuğa hazırlamak için 3-6 Yaş Montessori Eğitici Eğitimi programımıza katılın ve çocukların hayatında fark yaratın.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Tüm sorularınız için bir tık uzağınızdayız.

Sevgilerimizle, Montessori Eğitici Eğitim Ekibi

 

İletişim: 0539-836-11-96

@istanbulmontessoridanismanlikinfo
@istanbulegitimsertifika.com

 

Call Now Button