KOBİ DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

KOBİ DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

Kobi Danışmanlığı Nedir?

Kobi danışmanları küçük ve orta işletmelerin gelişimlerinden sorumlu danışmanlardır. Kobi danışmanlığı hizmeti işletme kurulmadan önce hazırlık döneminde de başlayabilir, işletme kurulduktan sonra KOBİ desteği ile çözümlemeler yapılarak daha da yükselmesi içinde kullanılabilir. Kobi danışmanlarının görevi mevcut durumu analiz ederek, iyileştirme için bir yol haritası hazırlamaktır. Bankalarda ya da kendi kurumlarında hizmet veren kobi danışmanlarının bu görevi yapabilmeleri için Kobi Danışmanlığı Sertifikalı Eğitimini almış olmaları gerekmektedir.

Kobi Danışmanlığı Sertifika Eğitimi ile işletmelerin Kobi desteği ile gelişmesini ve büyümesini sağlayabilecek, çözüm odaklı, sorun çözme konusunda yetkinliğe ve beceriye sahip bireylerin yetiştirilmesini hedeflemektedir. Eğitim içeriğinde verimlilik arttırma teknikleri, SWOT analizi, beyin fırtınası, balık kılçığı, problem çözme ve analiz yapma, yönetim anlayışı gibi pek çok önemli nokta yer almaktadır. Eğitime katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.

Kobi Danışmanlığı Sertifikalı Eğitim programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

İstanbul Eğitim sertifika olarak uzaktan online eğitimle %100 öğrenme garantili devlet üniversitesi onaylı sertifika veriyoruz.

Kobi Danışmanlığı Sertifikası Ne ise yarar, İşkur KOBİ Danışmanlığı Eğitimi, KOBİ Danışmanlığı Eğitimi İZMİR, Sakarya kobi danışmanı, Kobi Danışmanlığı Nedir, KOBİ Danışmanlığı kitabı, KOSGEB KOBİ Danışmanlığı Eğitimi, KOBİ Danışmanlığı Sınavı 2020 konusunda araştırma yapanlar lütfen web sitemizi inceleyerek sertifikalarımız hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Ege Karman cevap

  Kobi danışmanlık eğitimi almak istiyorum +0 yıllık Gn. Md. lük tecrübem var.

  5 Aralık 2020 , 22:55
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Detaylı bilgi ve kayıt için 0507 879 96 40 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz veya telefon numaranızı bırakarak eğitim danışmanlarımızın sizi aramasını sağlıyabiliriz.

   6 Nisan 2021 , 11:38

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button