İŞARET DİLİ SERTİFİKASI NE İŞE YARAR? | İstanbul Eğitim Sertifika

İŞARET DİLİ SERTİFİKASI NE İŞE YARAR?

İşaret Dili işitme engeli olan bireylerin duygu, düşünce, istek, ihtiyaç ve kendilerini ifade etmek için kullandıkları görselliğe dayanan dildir. Her ülkenin kendine özgü işaret dili mevcuttur. Her işaret dilinin kendine özgü kuralları ve kavramsal yapısı bulunmaktadır. İşaret Dili Eğitimi isteyen her bireyin alabileceği ön koşulu bulunmayan bir eğitimdir.

İşaret Dili Sertifikası alan bireyler hastanelerde, veznelerde, kurumsal firmalarda ve telekomünikasyon firmalarında hizmet verebilmektedirler. Eğitim sonunda bireyler eğitim bilgilerini mesleki olarak icra edebileceği gibi kendi yaşantılarında kullanıp, kurslarda eğitim verebilmektedirler.

‘İşaret Dili Eğitimi Ücretsiz’, ‘İşaret Dili Öğren’, ‘İşaret Dili Eğitimi Veren Üniversiteler’, ‘Online İşaret Dili’, ‘İşaret Dili Kursu’, ‘İşaret Dili Uzaktan Eğitim MEB Onaylı’ sorularınız için yazdığımız İşaret Dili Eğitimi makalemize Blog kısmımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button