Hızlı Okuma Sertifikası | İstanbul Eğitim Sertifika

Hızlı Okuma Sertifikası

Hızlı okuma eğitiminden bahsetmeden önce hızlı okumanın tanımı yapmak istiyoruz. Hızlı okuma genelde düşünülenin aksine farklı bir okuma şekli değildir. Zihnimiz dakikada çok fazla işlem yapabilecek bir yapıya sahipken gözlerimiz bunu sınırlı sayıda yapabilmektedir. Hızlı okuma, teknikler kullanılarak göz hızını zihin hızına yaklaştırarak dakikada görülen kelime sayısının iki katına çıkarılmasıdır. Hızlı Okuma eğitimi teknikler ile okuma hızını arttırmanın yanında anlama, konsantrasyon ve geniş görebilme yetilerini de geliştirir.

Hızlı Okuma Eğitimi ve eğitmenliği eğitimini almak hem kendi yaşamınıza katkı sağlayacak hem de iş hayatınızda önemli bir rol oynayacaktır. Web Tabanlı Hızlı Okuma ve Anlama Kursumuza katılarak, 28 Günde Okuma Hızınızı 2 ile 4 Kat Arttırabilirsiniz .Türkiye’de ilk ve tek olarak Hızlı okuma eğitim programlarımızda sistem tarafından kişiye özel hazırlanmış metinler ile eğitiminize katkı sağlayarak, hızlı okuma teknikleri ile daha iyi anlamınıza yardımcı olacaktır. Hızlı okuma sertifikalı eğitim programında her seviyeye uygun okuma metinleri, egzersizler ve takım çalışmaları bulunmaktadır. Kendini geliştirerek, okuma becerisini arttırmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Uzaktan Eğitim Hızlı Okuma Kursu tamamen internet üzerinden çalışmaktadır. Kursumuza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihaz vasıtasıyla girebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button