Hasta Yaşlı Bakım Eğitimi Sertifikası

Her birey yaşama gözlerini açtığı andan itibaren bir sürece başlar ve bu süreçte yaşlılık çok olağan bir durumdur. Yaşlılık ile ortaya çıkan sağlık problemleri göz ardı etmemek ve düzeni olarak kontrolleri sağlamak gerekmektedir. Bu sürecin uzmanlar tarafından kontrolünün sağlanması daha rahat geçmesini sağlayacaktır. Hasta Yaşlı Bakım Sertifikalı Eğitimi bu sürecin uzmanlığını yapacak kişileri yetiştirerek, onlara iletişim becerilerini geliştirmelerini, sağlık alanındaki temel ve teknik bilgileri edinmelerini öğretmektedir. Hasta Yaşlı Bakım eğitiminin önemi bu noktada ortaya çıkmaktadır. Felç, alzhemir gibi bakımı zor hastalığa sahip kişilere ülkemizde maddi durumu yetersiz aileler kendi imkanları ile zor şartlarda bakmaktadırlar. Hasta Yaşlı Bakım Sertifikalı eğitimi ile hem iletişim becerilerini geliştirerek hem de sağlık alanında bilgi kazanarak hastalarına daha bilgili bir şekilde bakım yapabileceklerdir.

Hasta Yaşlı Bakım Eğitimine katılan kişiler huzur evlerinde, hastanelerde, bakım evlerinde, evde hasta bakımlarında ve hastanelerde hizmet verebilmektedirler. Bu eğimin diğer özelliklerinden bir tanesi ise katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur yani isteyen her birey bu eğitimi alabilir.

Hasta Yaşlı Bakım Sertifikalı Eğitim programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

İstanbul Eğitim Sertifika olarak uzaktan eğitim ve online derslerle %100 öğrenme garantili sertifika programlarımız içerisinde; Hasta Yaşlı Bakım Eğitimi, İŞKUR Hasta ve YAŞLI bakım Kursu 2020, Hasta ve YAŞLI BAKIMI Sertifikası MEB onaylı, Hasta ve Yaşlı bakım kursu Halk Eğitim Merkezi, İŞKUR Hasta ve YAŞLI Bakım Kursu 2020, İŞKUR hasta ve yasli bakim Kursu 2020, Uluslararası Yaşlı Bakım sertifikası, Hasta ve Yaşlı bakım Kursu Halk Eğitim Merkezi konusunda araştırma yapanlar içinde sertifika programlarımız mevcuttur. Lütfen bilgi alınız.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • tolga fenercioğlu cevap

  bu kursa başlamak ıstıyorum annem rahatsızlandı en azından evde detek olmak ıcın bılgı sahıbı olmak ıstıyorum

  26 Ağustos 2021 , 21:56
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Gerekli bilgilendirme yapılmıştır Tolga bey

   27 Ağustos 2021 , 15:38
 • çetin cevap

  hasta yaslı bakım sertifikası meb onaylımı ismek ve ya halkeğitim varmı

  2 Ocak 2021 , 14:09
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Uzaktan eğitim sistemi ile gerçekleştirdiğimiz sertifika bir programıdır. Bu eğitimi Gebze Teknik Üniversitesinden sertifikalandırıyoruz. E-Devlette sorgulanabilir niteliktedir. Daha detaylı bilgi ve kayıt için 0507 879 96 40 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz veya telefon numaranızı bırakarak eğitim danışmanlarımızın sizi aramasını sağlıyabiliriz.

   6 Nisan 2021 , 11:35

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button