Beslenme Koçluğu Eğitimi | İstanbul Eğitim Sertifika

Beslenme Koçluğu Eğitimi

‘Beslenme uzmanı sertifikası nasıl alınır?’, ‘Beslenme koçu nasıl olunur?’, ‘Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Uzmanlık Yetki Belgesi’, ‘Beslenme Terapisi Eğitimi’, ‘MEB Onaylı Beslenme Koçluğu’, ‘Beslenme koçluğu nedir?’ soru ve aramalarınız cevapları İstanbul Eğitim Sertifika’da…

Beslenme Koçluğu bireylerin sağlıklı yaşam hedefleri doğrultusunda onlara yardımcı olan, beslenme ilkeleri, öğün planlama, metabolizma, beslenme sorunları, sağlıklı yaşam ve besinler hakkında gerekli bilgi ve becerilere sahip kişilerdir. Beslenme koçları sağlıklı bir hayat sürmek isteyen danışanlara doğru beslenme alışkanlığı kazandırarak, yaşam tarzlarına, alışkanlıklarına, uyku düzenlerine, stresle baş etme yöntemlerine kadar pek çok noktada çözüm önerileri getirirler.

Beslenme Koçluğu Sertifikalı Eğitimine bu alanda kendini geliştirmek isteyen, beslenme koçluğunu meslek edinmek isteyen, yaşamlarını daha verimli ve sağlıklı geçirmek isteyen, meslek hayatında bilgi olarak kendisini geliştirmek isteyen her birey katılabilmektedir. Eğitim sonunda ‘Beslenme Koçu’ ünvanı ile bireyler özel hastanelerde, özel okullarda, diyet merkezlerinde, koçluk hizmeti veren merkezlerde ve sağlıklı beslenme ile ilgili faaliyet gösteren otel, spa gibi merkezlerde çalışabilmektedirler.
Beslenme Koçluğu Sertifikalı Eğitim programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Gizem cevap

  Beslenme koçu diye adlandırdığınız bu grubu diyetisyenlerle eş tutamazsınız. Hasta bireylere bu kadar kısa sürede edinilen bilgilerle kimse faydalı olamaz!! Bu eğitim sonunda bir meslekmiş edasıyla kimse çalışamaz. Beslenme eğitimi sonunda sertifika ile çalışma izni ya da bireylerin sağlıklarını düzenleme hakkı vermez. Bu dümdüz sağlıklarıyla oynamaya teşvik etmektir!! Ve siz bir de bunun üzerinden para alıyorsunuz. Size yazıklar olsun. Acilen bu eğitimi sistemden kaldırmanızı aksi taktirde sizi her türlü yetkili merciye şikayet edeceğimi bildirmek isterim.

  23 Aralık 2020 , 20:24
  • İstanbul Eğitim Sertifika cevap

   Gizem hanım merhabalar bu konuda sizinle aynı bakış açısına sahibiz bizim açtığımız program sağlıklı beslenme kültürüne yönelik bir gelişim programıdır. Bir diyetisyenlik eğitimiyle asla eş tutulamaz daha detaylı bilgi ve program içeriği için 0507 87996 40 nolu hatımızdan bize ulaşabilirsiniz. İlgileriniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

   6 Nisan 2021 , 11:45

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button