Beslenme Koçluğu Eğitimi

Spor Beslenmecisi Eğitimi

‘Beslenme uzmanı sertifikası nasıl alınır?’, ‘Beslenme koçu nasıl olunur?’, ‘Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Uzmanlık Yetki Belgesi’, ‘Beslenme Terapisi Eğitimi’, ‘MEB Onaylı Beslenme Koçluğu’, ‘Beslenme koçluğu nedir?’ soru ve aramalarınız cevapları İstanbul Eğitim Sertifika’da…

Beslenme Koçluğu bireylerin sağlıklı yaşam hedefleri doğrultusunda onlara yardımcı olan, beslenme ilkeleri, öğün planlama, metabolizma, beslenme sorunları, sağlıklı yaşam ve besinler hakkında gerekli bilgi ve becerilere sahip kişilerdir. Beslenme koçları sağlıklı bir hayat sürmek isteyen danışanlara doğru beslenme alışkanlığı kazandırarak, yaşam tarzlarına, alışkanlıklarına, uyku düzenlerine, stresle baş etme yöntemlerine kadar pek çok noktada çözüm önerileri getirirler.

Beslenme Koçluğu Sertifikalı Eğitimine bu alanda kendini geliştirmek isteyen, beslenme koçluğunu meslek edinmek isteyen, yaşamlarını daha verimli ve sağlıklı geçirmek isteyen, meslek hayatında bilgi olarak kendisini geliştirmek isteyen her birey katılabilmektedir. Eğitim sonunda ‘Beslenme Koçu’ ünvanı ile bireyler özel hastanelerde, özel okullarda, diyet merkezlerinde, koçluk hizmeti veren merkezlerde ve sağlıklı beslenme ile ilgili faaliyet gösteren otel, spa gibi merkezlerde çalışabilmektedirler.
Beslenme Koçluğu Sertifikalı Eğitim programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×