Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği

Akıl zeka oyunları ve satranç eğitimi somut ve soyut nesneler arasında ilişkinin kurulmasını sağlayarak, kendini ifade etme becerisini geliştirme, matematiksel ve stratejik bakış açısını geliştirme gibi pek çok noktada gelişim sağlamaya yardımcı olacaktır. Eğitim daha kalıcı ve etkili öğrenmeyi sağlayarak, çocukları pasif durumdan aktif duruma geçirmeyi sağlamaktadır.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifika programı sonunda anne babalar çocuklarına, öğretmenler öğrencilerine bireyler kendi gelişimlerine katkı sağlayacaklardır. Bu eğitimin eğitmenliğini yaparak çocukların oyun süreçlerini doğru yönetmesi sağlanarak, zeka düzeylerinde IQ seviyelerinde artış olacaktır.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifika programına katıldıktan sonra il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde egzersizler açabilir, okullarda bu alanın öğretmenliğini yapabilir, özel kurum ve kuruluşlarda hizmet verebilirsiniz. Öğretmenlik mesleğini icra eden, bu alanda eğitim vermek isteyen, çocuklarına katkı sağlamak isteyen her birey bu eğitime katılabilmektedir. Eğitim içeriğinde sözel hafızadan, strateji gelişimine, yaratıcılık ve matemetiksel düşünmeden, zeka oyunlarına kadar pek çok önemli gelişimsel nokta bulunmaktadır.

Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifika programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

İstanbul Eğitim Sertifika Firması olarak Zeka Oyunları sertifikası MEB, Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası, İSMEK Akıl ve Zekâ Oyunları, Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Kursu MEB, Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi meb, Zeka Oyunları kursu MEB 2020, Akıl Oyunları Kursu Nedir, Zeka Oyunları Kursu MEB 2019 başvuru konusunda araştırma yapalara tavsiyemiz lütfen bizden mutlaka bilgi alınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button