Aile ve Yaşam Koçluğu Sertifikası

Aile ve Yaşam Koçluğu, aile toplumsal hayatın en önemli sosyal yapısıdır. Hepimiz bir ailede doğup, ilk eğitimizi ve değerlerimizi aileden alarak yaşamımıza başlarız. Sağlıklı, bilinçli bir aile sağlıklı ve bilinçli bir toplumu ortaya çıkarır. Aile ve yaşam koçluğu sertifikalı eğitimi aile içinde yer alan durumları çözümleye, hayat kalitesini arttırmaya , özbenliği farkederek bakış açısını çok yönlü olmaya yönlendiren bir süreçtir.

Aile ve yaşam koçluğu sertifikalı eğitiminde sizlere yeni bir bakış açısı kazandırmak hedefimizdir. Örnek durumlar, detaylı açıklamalar ve eğitim dökümanları ile eğitimi destekleyerek öğrenme kalitesini arttırarak eğitim sonunda hem kendi aile hayatınız hem de meslek hayatınızda farkındalığa sahip bir aile ve yaşam koçu olmanızı sağlayacak bir eğitimdir.

Aile ve yaşam koçluğu eğitimine aile hayatındaki durumları çözüme ulaştırmak isteyen, yaşamı farklı bakış açısı ile incelemek isteyen, bu alanda hizmet vermek isteyen herkes katılabilir. Eğitim içeriğinde zaman ve algı yönetiminden , problem çözmeye bütünsel dinlemeden empati duygusuna kadar pek çok önemli nokta yer almaktadır.

Aile ve yaşam koçluğu uzaktan eğitimini asekron sistem üzerinden 7/24 istediğiniz zaman ve yerde izleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button