Aile Dizimi Uygulayıcı Eğitimi | İstanbul Eğitim Sertifika

Aile Dizimi Uygulayıcı Eğitimi

Aile dizimi eğitimi teori bilgileri ile tek başına ilerlemez. Aile dizimi eğitimi temel disiplinleri dışında uygulama eğitimleri de alınmalıdır. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi başarınızı en üst seviyeye çıkarır. Uygulama ve süpervizyon eğitimleri ne kadar fazla ise duygusal sorunlara çözüm de o kadar kısa sürer.

Atalardan alınan sorunların çalışmalar sonucu ortadan kaldırılması aile dizimi uygulayıcı eğitimi ile mümkün olacaktır. Savaş, göç, deprem, kürtaj, kayıp, ölüm gibi olaylar karşısında hissedilen duygular değişmez. Aksine kuşaktan kuşağa geçer. Genetik ve fiziksel olarak alınan DNA kodlarına ek olarak bir de duygusal kodlar nesillere geçer. Bu kodları doğru çözmek ve yaşanan olumsuz döngüleri kırmak için aile dizimi uygulayıcı eğitimi kullanılmalıdır. Atalardan gelen ve gizli kalan hiçbir duygu ve durum kaybolmaz. Aksine bunu gelecek nesiller kendi benliğinde ve hayatında etkili şekilde görür. Kimileri ilişkilerinde bazıları da parasal konularda sorun yaşayabilir. O nedenle aile dizimi uygulayıcı eğitimi uygulama ile desteklendiğinde çok daha işe yarar.

Aile dizimi uygulayıcı eğitimi ders sayısı fazla olan kurs merkezleri araştırılırsa terapilerde sorun çözme oranı artar. Bu da verdiğiniz her danışmanlık türünde size kısa sürede artı fayda sağlar. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi veren kurumlar içerisinde en iyilerinden olan İstanbul Kariyer Polikliniği ile görüşün. Çünkü aile dizimi eğitimi fiyatları makul ve uygulama dersleri çok fazladır. Bu da onu diğer kurs merkezlerinden ayrı bir yere taşır. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi buradan alındığında en büyük şansınız sertifikanızdır. Aile dizimi eğitimi sertifikası devlet üniversitesi onaylıdır. Devlet üniversitesi onaylı sertifika veren kurumlar eğitim anlamında çok daha başarılıdır. Derslerde araştırma ve önemli çalışmalar büyük yer kaplar. Bu da almanız gereken eğitimlere ek olarak farklı bir bakış açısı sağlar.

Aile dizimi uygulayıcı eğitimi kuşaklar arası geçişlerde rahat iletişim kurmanız için süpervizyon eğitimleri ile de desteklenmelidir.

Aile Dizimi Eğitimi Ne Kadar?

Aile dizimi eğitimi ne kadar uygun fiyatlı ve kaliteli olursa kazanımlarınız da artar. Aile dizimi terapisi zor ve bir o kadar da kendinizi geliştirmeniz gereken eğitimlerle yapılır. Çünkü aile dizimi yapılacağı zaman hangi atadan psikolojik sorunun kişin hayatına geçtiğinin en iyi şekilde tespit edilmesi gerekir. Aksi halde yanlış yapılan tespit sonucu psikolojik olarak rahatlamak da mümkün olmayacaktır.

Aile dizimi eğitimi ne kadar araştırması yaparken devlet üniversitesi onaylı sertifika veren kurumlar önceliğiniz olsun. Bu kurumlardan eğitim almak YÖK denkliğinden yararlanmanızı da sağlar. İstanbul Kariyer Polikliniği de bu amaçla çalışmalar yapıp üniversiteler ile birlikte hareket eder. Akademik derslerde uygulama eğitimleri sayısı da bir o kadar fazladır. Birçok kurumdan daha iyi aile dizimi uygulayıcı eğitim videoları da vardır. Online derslere panel üzerinden katılsanız da yüz yüze eğitim almış gibisinizdir. Yurt dışında aile dizimi terapisi uygulamak ve sizi geliştirecek çalışmalar yapmak için aile dizimi eğitimi ne kadar araştırmasına girmeyin.

Aile dizimi sistem içinde bozulmuş ve kopmuş ilişkileri inşa ederken psikolojik rahatlama da sağlar. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi içeriği aile bireylerinin nasıl konumlandırılacağını öğretir. Bu kişilerin zamanında neler yaşadığını ve hangi travma ile olaya maruz kaldığını anlamanız kolaydır. Uygulama eğitimleri ile birlikte aile dizimini en iyi şekilde yapıp kopuklukları onarmak mümkündür.

Aile dizimi terapi seans ücreti de alacağınız sertifikanın ve eğitimin kalitesine göre artacaktır. Aile dizimi uygulayıcı eğitimi için kontenjan dolmadan kayıt yaptırın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button