Aile Dizimi Eğitimi Nedir? | İstanbul Eğitim Sertifika

Aile Dizimi Eğitimi Nedir?

Aile dizimi eğitimi kadersel döngüleri ve tıkanıklıkları kırmak için alınabilir. Aile dizimi eğitimi nedir diye araştıranlar genelde sorunlarına çözüm arayanlardır. Aile dizimi eğitimi son zamanlarda akıl ve ruh sağlığı uzmanlarınca da alınır. Kuşaklar arası süregelen psikolojik rahatsızlıklara çözüm bulunması için aile dizimi eğitimi kullanılabilir.

Aile dizimi eğitimi nedir konusu kadar aile dizimi eğimi kimler alabilir sorusunun da cevabı önemlidir. Aile dizimi eğitim alacakların donanımlı olması ve bu alanda çalışma yapacak yeteneklerinin bulunması gerekir. Yoksa alınacak eğitim sonucu bunu kullanabilmeniz mümkün olmaz. Aile dizimi eğitimi istekli olmanız ve ders süreleri fazla olan eğitimlere katılmanız başarınızı artıracaktır.

Aile dizimi eğitimi kimler alır bilirseniz belki siz de eğitimle aile dizimi hizmeti verebilirsiniz. Aile dizimi eğitimi nedir araştırması yapanlar ataları ile psikolojik bir sürece girdiğini bilmelidir. Atalardan genetik kodlar ile birlikte duygusal kod da alırsınız. Doğum, ölüm, kayıp, kürtaj, kıtlık, savaş geçmişten gelen ve günümüzdeki bireyleri etkileyen psikolojik sorunlara neden olur. Neden olduğunu bilmediğiniz bazı duygular ve düşünceler aile dizimi ile yerli yerine oturur. Alman psikoterapist tarafından geliştirilen aile dizimi bir tür enerjisel eğitimdir. Akıl ve ruh sağlığı uzmanları, aile dizimi eğitimi almak isteyen herkes sertifika programına başvurabilir. Aile dizimi eğitimi sertifikası, aile dizimi terapisi yapma yeterliliğiniz olduğu gibi danışmanlık yapmanızı da sağlar.

Bugünkü hayatını çok daha iyi yaşamak isteyenler aile dizimi terapisi ile yüklerinden kurtulabilir. DNA’ların psikolojik sorunlar üzerindeki etkisi inanılmaz derecede etkilidir. Para, iş, evlilik, kısmet, eğitim gibi konularda kadersel döngü yaşayıp atalarından olumsuzluk ve travmalar miras alanlara yardım edersiniz. Kuşaktan kuşağa aile dizimi ile bağı koparmak ve sorunu ortadan kaldırmak için aile dizimi eğitimi almalısınız. Aile dizimi eğitimi sertifikası kurs sonunda verileceğinden sertifika ile danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. 

Aile Dizimi Eğitimi Nasıl Yapılır?

Aile dizimi eğitimi nasıl yapılır ve ne şekilde yarar sağlanır merak ediyorsanız iyi bir eğitim merkezi bulmalısınız. İstanbul Kariyer Polikliniği gibi yerler aile dizimi eğitimi nasıl yapılır merakında olanlar için eğitim verir. Aile dizimi eğitimi sonunda verdiği aile dizimi eğitimi sertifikası ile aile dizimi terapisi uygulanabilir.

Aile dizimi terapisi eğitim aslında akıl ve ruh sağlığı uzmanları için açılmış özel programlar değildir. Aile dizimi eğitimi ile atalar arasında yaşanan kopukluklar ve bozulmalar iyileştirilir. Yaşanılan zorluklar, olumsuz olaylar ve travmalar ruhsal tıkanıklıkların en büyük nedenlerindendir. Atalarınızın yaşadığı birçok durumun farkında olduğunu enerjisel anlamda gösterip bu olumsuzluğu kabul etmeniz gerekir. Bu sayede atalarınızın rahatladığını düşünüp kadersel döngülerden kurtulabilirsiniz.

Aile dizimi terapisinde yaşanan sorunların neden olduklarının tespiti ve tamamen kurtulmak mümkündür. Kuşaktan kuşağa kurulan enerjisel bağlantı bazı konuların üstesinden gelinmesini sağlar. Grup şeklinde gerçekleşen aile dizimi terapisi doğru bağlantılar kurulduğunda sonuç verir. En iyi aile dizimi terapisi eğitimi alarak terapilerde başarı oranını artırabilirsiniz. Eğitimlerle aile dizimi eğitimi nasıl yapılır öğrenmiş olursunuz. Aile dizimi terapisi eğitiminde asıl amaç kopmaların ve kopuklukların doğru şekilde onarılmasıdır. Onarma işlemi yanlış kişi ve olay üzerinden yapılırsa sonuç vermez. En iyi aile dizimi eğitimi alındığında olaylar sonucu yaşanan olumsuz duygular da ortadan kalkar. Psikolojik olarak rahatlamakla beraber duygusal yüklerden de kurtulursunuz. Aile dizimi eğitimi İstanbul Kariyer Polikliniği’nde online verilir. Derslere canlı olarak katılıp uygulama videoları ile çalışabilirsiniz. Defalarca dersleri tekrar edebilir, panele istediğiniz zaman giriş yapabilirsini

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button