Aile Danışmanlığı Sertifikası Fiyatları

Aile danışmanı olmak için en önemli şart yasal olarak belirlenen sürede eğitim almaktır. Aile danışmanı olmak için gerekli eğitimler Aile Danışmanlığı Yönetmeliği’nde belirtilmiştir. Aile Danışmanlığı Yönetmeliği’ne göre Aile danışmanlığı sertifikası için aşağıdaki şekilde eğitim almak zorunludur;

  1. En az 300 saat aile danışmanlığı teori eğitimi
  2. En az 150 saat uygulama eğitimi
  3. En az 30 saat süpervizyon eğitimi

Bu eğitimlerin toplam ders süresi 450 saatten az olamaz. O sebeple de kurslar genelde en az 450 saatlik eğitim programları düzenler. Aile danışmanlığı sertifikası fiyatları da verilen kurs saatlerine göre değişecektir.

İstanbul Eğitim Sertifika, aile danışmanlığı eğitimleri için uzaktan eğitimi tercih eder. Çalışan ve eğitim almakta zorlanan herkesin eğitim alabilmesini amaçlar. Eğitim merkezleri, aile danışmanlığı sertifikası için genelde 450 saatlik eğitimi yeterli görür. Ancak İstanbul Eğitim Sertifika, aile danışmanlığı eğitimleri için 620 saatlik eğitim seçeneğini de sunar. Aile danışmanlığı sertifikası fiyatları, 620 saatlik aile danışmanlığı sertifika programında biraz daha yüksektir. Aile danışmanlığı eğitimi fazla olup eğitim danışmanlığı yapmanızı sağlayacak eğitimler de içerir. Birçok psikoterapi yöntemi ve tekniğini detaylı öğrenebilirsiniz.

Herkes tarafından en çok tercih edilen aile danışmanlığı eğitimi 480 saat, aile danışmanlığı sertifikası fiyatları olarak daha makuldür. Uzaktan eğitim almak istiyorsanız iki programı da deneyebilirsiniz. Eğitimi satın aldıktan sonra tarafınıza gönderilen bilgiler ile panele giriş de yapabilirsiniz.

Aile danışmanlığı sertifikası fiyatları, alacağınız eğim dışında ulaşacağınız dokümanlar açısından da çok iyidir. Aile danışmanlığı eğitimi ücreti ödedikten sonra aile danışmanlığı sertifikası ve video, doküman gibi gereçlere de erişebilirsiniz. Hem de ömür boyu sistemden bilgileri inceleyebilirsiniz. Aile danışmanı olarak çalışırken istediğinizde dokümanlara ulaşabilirsiniz. Bu eğitim merkezinden kurs satın aldığınızda uzaktan eğitimle sertifika alabilirsiniz. Derslere canlı olarak evinizden ve ofisinizden katılabilirsiniz. İşe giderken kursa gitmek zor olacağından örgün eğitim yerine uzaktan derslere katılabilirsinizi.

Aile danışmanlığı sertifikası fiyatları, İstanbul Eğitim Sertifika’dan alacağınız kurslarda uygundur. Burada yüzlerce meslek edindirme, kişisel gelişim ve meslek içi eğitimler vardır. Her biri sizin daha başarılı olmanızı sağlar.

En iyi Aile Danışmanlığı Sertifikası

Aile danışmanlığı sertifikası veren kurumların sayısı oldukça fazladır. Verilecek eğitim süreleri ve eğitim içerikleri de değişiklik gösterebilir. Bazı eğitim merkezleri aile danışmanlığı sertifika programını 450 saatlik ders süresi ile sınırlar. Aile Danışmanlığı Yönetmeliği’nde belirtilen 450 saati geçirmemeye çalışır. En iyi aile danışmanlığı sertifikası almak istiyorsanız eğitim merkezini iyi seçmelisiniz. Aile danışmanlığı sertifikası veren kurumlar içinden kaliteli eğitim imkanı sunanları bulmalısınız.

En iyi aile danışmanlığı sertifikası almak isteyenler İstanbul Eğitim Sertifika gibi eğitim merkezlerini inceleyebilir. Aile danışmanlığı sertifikası fiyatları içinde sertifika ücreti ve sınırsız doküman avantajı da vardır. Bu sayede her yönü ile avantajlı eğitimlerden almış olursunuz.

Aile danışmanlığı sertifikası fiyatları ve en iyi aile danışmanlığı sertifikası karşılaştırması yapmalısınız. Eğitim kalitesi dışında size şu avantajları da sağlamalıdır;

  • Üniversite onaylı aile danışmanlığı sertifikası
  • E devlet üzerinden görülebilir aile danışmanlığı sertifikası imkanı
  • Üniversite kalitesinde eğitim imkanı
  • Ters yüz öğrenme modeli ile derslerde başarı
  • Uluslararası alanda kullanılacak sertifika
  • Uzaktan eğitim avantajı
  • Binlerce dokümana kolayca ulaşma fırsatı

En iyi aile danışmanlığı sertifikası kriterlerini sağlayan İstanbul Eğitim Sertifika ile kariyerinizde çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Aile danışmanlığı sertifikası fiyatları ve eğitimlere dair ayrıntılı bilgi için görüşebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button