Aile Danışmanlığı Sertifika Ücreti | İstanbul Eğitim Sertifika

Aile Danışmanlığı Sertifika Ücreti

Aile danışmanlığı eğitimi sonunda aile danışmanlığı sertifikası alırsınız. Aile danışmanlığı sertifikası çalışmak ve faaliyet göstermek için kullanılır. O nedenle aile danışmanlığı eğitimi alınacağı zaman sertifika ücreti de araştırılır. Aile danışmanlığı sertifika ücreti, her kurs merkezine göre farklılık gösterir. Eğitim merkezleri bir kısmı aile danışmanlığı eğitimine ayrı sertifikaya ayrı ücret ödemenizi talep eder. Bazıları ise aile danışmanlığı sertifika ücreti ve eğitimini tek bir fiyat üzerinden belirler. Aile danışmanlığı eğitimi araştırması yaptığınızda bunu göz önünde bulundurmanız pişman olmanızı önler.

Aile danışmanlığı sertifika ücreti içerisinde 480 saatlik aile danışmanlığı eğitimi de vardır. Sertifikanın e-devlet görünürlüğü olması başvurularda kullanımınızı kolaylaştırır. İstanbul Kariyer Polikliniği’nden aile danışmanlığı sertifika ücreti ödeyip eğitim aldığınızda sertifikanın avantajları şunlardır;

  • Ömür boyu geçerli
  • Uluslararası geçerliliği olan
  • Devlet üniversitesi onaylı
  • e-devlet görünürlüğü olan 

Aile danışmanlığı eğitimi içeriği ne kadar zenginse verdiğiniz aile danışmanlığı sertifika ücreti de sizi tatmin eder. En iyi aile danışmanlığı sertifikası aldığınızda işinizi özgüvenle yaparsınız. Birçok kurumun vermediği eğitimleri de alarak danışanlarınıza çok iyi terapi desteği sağlarsınız. Aile danışmanlığı sertifika ücreti yüksek olan kurumlardan ders almak iyi bir eğitim aldığınızı göstermez. Bunun için eğitimlerin kimler tarafından nasıl hazırlandığı öğrenilmelidir. İstanbul Kariyer Polikliniği, kursiyerlerinin her türlü sorularını cevaplandırır. Onların iyi şartlarda eğitim görmesi ve sertifika almasını sağlar. Aile danışmanlığı sertifikası ile yeni iş kollarında ve alanlarında çalışmanızı kolaylaştırır. O sebeple de eğitim içeriklerine gereğinden fazla özen gösterir.

Aile danışmanlığı sertifika ücreti içerisinde eğitim videoları, A-senkron eğitim, uygulama videoları ve teori dersleri vardır. Sertifika ücreti ödediğiniz zaman derslere katılıp bilgilerinizi alabilirsiniz.

Aile Danışmanlığı Eğitimi Online

Aile danışmanlığı eğitimi online alındığında bile bazı kurslarda yüz yüze eğitimden farksızdır. Derslere öncesinde oluşturulmuş sistem üzerinden giriş yaparsınız. Akıllı cihazlardan istediğiniz zaman canlı derslere de uygulama videolarına da ulaşırsınız. Akademik anlamda ders içerikleri kusursuz hazırlandığından aile danışmanlığı eğitimi en iyi şekilde verilir.

Aile danışmanlığı eğitimi online alınacaksa ders için diğer masraflara da katlanmak durumunda kalmazsınız. Günümüzde teknolojik gelişmeler sayesinde aile danışmanlığı eğitimi online alınabilir. Akademik çaplı ders içerikleri devlet üniversitesinden eğitim almışçasına avantaj sağlar. Aile danışmanlığı sertifikası online alınsa da belge içeriğinde buna dair hiçbir ifade yoktur. Devlet üniversitesinden yüz yüze eğitim almış gibi size sertifika verilir. Çünkü eğitim içerikleri ve sertifika devlet üniversitesi tarafından hazırlanır.

Eğitimleri online alıp aile danışmanlığı kursu bitirildiğinde sertifika sınavına da online girersiniz. Online sınavda başarılı olduktan sonra size sertifika devlet üniversitesinden gönderilir. E-devlet sisteminde de görülen bu sertifika aile danışmanı olarak çalışmanız içindir. 450 saat aile danışmanlığına ek olarak danışanlarınızda kullanacağınız eğitimler de verilir. Bu eğitimler seansın başarılı olması ve terapiden kısa sürede sonuç almak içindir.

Aile danışmanlığı eğitimi online aldığınızda aile danışmanı olarak danışmanlık merkezinde işe başlayabilirsiniz. Aile danışma merkezi açmak hayallerinizden bir kısmını oluşturuyorsa aile danışmanlığı sertifikası ile bunu da gerçekleştirirsiniz. Aile danışmanı son yıllarda popüler olan meslekler arasındadır. Çocuk gelişimi, sosyal hizmetler, sosyoloji gibi bölümlerden mezun olanların başarılarını farklı alanda göstermesini sağlar. Çalışma alanı çeşitliliği için de kullanılır.

Aile danışmanlığı sertifika ücreti ödeyip yeni bir meslek sahibi olmak ise işin en ilgi çekici tarafıdır. Aile danışma merkezinde çalışmak veya aile danışma merkezi açmak ancak aile danışmanlığı sertifikası ile olur.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button