Uygulamalı Bütüncül Psikoterapi Fiyatları | İstanbul Eğitim Sertifika

Uygulamalı Bütüncül Psikoterapi Fiyatları

Bütüncül psikoterapi eğitimi, psikoterapi tekniklerinin bir araya getirilerek oluşturulduğu kurslardandır. Uygulamalı bütüncül psikoterapi, vaka örnekleri üzerinden çalışma yaparak öğrenilir. Bu nedenle teori dersleri kadar uygulama içerikleri ve videoları da yoğundur. Uygulamalı bütüncül psikoterapi eğitimi ders içerikleri akıl ve ruh sağlığı uzmanlarının faaliyet gösterebilmesine yardımcı olur.

Kum terapisi, masal terapisi, oyun terapisi, kukla terapisi, şema terapi gibi çocuklarda kullanılacak psikoterapi yöntemleri bu eğitimde de vardır. Bununla birlikte yetişkinlerde sık kullanılan psikoterapi yöntemlerinin daha fazlası eğitim içinde vardır. Çözüm odaklı terapi, duygu odaklı terapi, cinsel terapi, bağımlılık terapisi, varoluşçu terapi ve imago terapi vb. gibi öğrenilir. Uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları, eğitim sayısı arttıkça değişecektir. Akademik düzeydeki uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları daha yüksektir. Çünkü ders içerikleri yoğun olup devlet üniversitesi ile birlikte çalışma yürütülür. Emek fazla olduğundan sertifika programı kalitesi de bir hayli yüksektir.  

Nefes terapisi, çözüm odaklı terapi, duygu odaklı terapi ile imago terapisi aile ve evlilik terapisinden kullanılan yöntemlerdir. Bu yöntemlerden biri yerine birkaçının bir arada kullanılması tedaviyi kolaylaştırır. Uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları karşılaştırması ile uygun programı satın alabilirsiniz. Hippoterapi gibi Türkiye’de çok fazla kullanılmayan tekniklerin bile var olduğu sertifika programlarını seçmelisiniz. Uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları, teori ağırlıklı eğitimlere göre yüksek olmalıdır. Çünkü vaka örnekleri çok olup süpervizyon ile uygulama eğitimleri sayısı fazladır. Bu tarz eğitim programlarında vaka çözümlemeleri teori bilgilerinin pekiştirilmesini sağlar. Fazla zaman ayırmak ve vaka incelemek gerektiğinden uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları yüksektir. Önemli olan uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları değildir. Aldığınız eğitimin kalitesinden eminseniz fiyat konusu sonraki adımdır. Çok da iyi olmayan eğitimler için para ödeyip sertifika almak sizi daha başarılı yapmaz. Onun yerine en iyi eğitimleri alıp yurt içi ve yurt dışında kullanılabilir sertifika almak mantıklıdır.

Uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları, İstanbul Kariyer Polikliniği farkı ile uygun ve kalitelidir. İçerikler sizi memnun edip sertifika kalitesi tartışılmazdır. Devlet üniversitesi onaylı sertifika alıp CV’nize sertifikayı eklersiniz. Psikolojik danışmanlık merkezi, aile danışma merkezi ve birçok kurumda iş bulmanızı da kolaylaştırır.

Bütüncül psikoterapi eğitimi sertifikası e-devlet görünürlüğüne sahiptir. Her sertifika programında bu tarz eğitimler alamazsınız. Ödediğiniz para karşılığında alacağınız eğitim ve kazanımlar sizi tatmin edecek düzeyde olmalıdır.

Bütüncül Psikoterapi Eğitimi Online

Uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları online eğitimlerde çok daha makuldür. Yüz yüze eğitim olmadan ders çalışamayacaklarına inananlara bile faydalı olacak eğitimlerdir. Uygulama dersleri ve süpervizyon eğitimleri o kadar fazladır ki tek başına aldığınız eğitimler kadar yoğundur. Konuları anlamamak, başarılı olmamak mümkün değildir. En iyi eğitim modelleri dersi anlatırken eğitmenler tarafından kullanılır. Böylece nitelikli eğitimleri çok daha iyi şartlarda alabilirsiniz.

Bütüncül psikoterapi eğitimi online olsa da uygulama derslerinde sorun yaşanmaz. Formülasyon ve süpervizyon, online eğitimi kolaylaştırır. Uygulamalı bütüncül psikoterapi eğitimi online alacaklar çalışmaya ara vermek zorunda olmadığından avantajlıdır. Derslere size verilen şifre ile girersiniz. Canlı ders, uygulama ve süpervizyon eğitimi alırsınız. Bununla birlikte ders tekrarı yapmanız da rahattır. Binlerce dökümana ve içeriği sistem üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı durum yüz yüze eğitimlerde çok da mümkün olmaz. Tuttuğunuz ders notlarını çalışmak zorunda kalırken online eğitimlerde videoları tek tek izlersiniz.  Uygulamalı bütüncül psikoterapi fiyatları ile ilgilenmek yerine ömür boyu geçerli sertifika programlarını satın alın. YÖK denkliği olan ve e-devlet görünürlüğüne sahip sertifika programları her zaman avantajlıdır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button