Robotik Kodlama Eğitmenliği Sertifikası MEB onaylı

Robotik kodlama nedir? Robotik kodlama eğitimi kodlama eğitiminin aksine soyut kavramları değil somut nesneleri kontrol etmek ve yönlendirmek için kullanılmaktadır. Soyut kavramları somutlaştırarak boyut kazandırmak kolay öğrenmeyi ve bu bilgilerin aktarımını kolaylaştırır. Robotik kodlama eğitmenliği ile çocuklara uygulanan programlarla algoritma mantığını kavrayarak, her durumu belirli düzen ve plan içinde uygulama yetenekleri geliştirilir.

Robotik Kodlama Sertifikalı eğitimini aldıktan sonra Robotik Kodlama Eğitmenliği Sertifika programına katılarak bu eğitimi sizlerde verebilirsiniz. Bu eğitim metodu sadece bilgisayar ile değil farklı materyaller kullanarak da uygulanabilen bir yöntemdir. Çocukların hayal güçlerini, problemleri çözme ve başa çıkabilme becerilerini geliştirme, yaratıcılık ve fiziksel becerileri geliştirme gibi pek çok konuda etkisi olan bir eğitimdir.

Robotik Kodlama Eğitmenliği Sertifika Programı sonunda kendi eğitim sınıflarınızı açabilir, okullarda robotik kodlama eğitimleri verebilir, Meb’e bağlı okullarda ders dışı egzersizler veya atölyeler açabilirsiniz. Kendi çocuklarınızın teknoloji ile geçirdiği zamanı verilimli hale getirerek gelecekleri için katkıda bulunabilirsiniz.

Robotik kodlama eğitmenliği sertifika programı online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile istenilen zaman diliminde ve her türlü elektronik cihaz ile giriş yapılabilecek bir sistem özelliğine sahiptir.

İstanbul Eğitim Sertifika olarak MEB onaylı Robotik kodlama Eğitimi Sertifikası ve Robotik KODLAMA Eğitim Sertifikası, Robotik Kodlama eğitimi Nedir, robotik kodlama okul öncesi, robotik kodlama sertifika programı uzaktan eğitim, Robotik KODLAMA Eğitimi MEB, Robotik Kodlama Programları, Robotik KODLAMA Kursu Fiyatları, Robotik KODLAMA Eğitmen Eğitimi Ankara konularında araştırma yapıyorsanız lütfen bizden bilgi alınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button