Öğrenci Koçluğu Nedir? | İstanbul Eğitim Sertifika

Öğrenci Koçluğu Nedir?

Öğrenci Koçluğu Nedir? Öğrenci koçluğu öğrencilerin sınav süreçlerinde onlara yol gösterici olan bir koçluktur. Ancak sadece sınav odaklı olmayan bu koçluk öğrencilerin zaman ve algı yönetimlerini geliştirme, gelecek ile ilgili bakış açılarını genişleterek doğru hedefe yönlendirmeyi de kapsamaktadır. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığında sınav sürecinde uygulanması gereken tekniklerden aile tutumlarına kadar her nokta bulunmaktadır.

Ebeveynler olarak bu süreçte endişenizi çok fazla dışa vurmanız ve çocuklara yansıtmanız onları daha çok etkileyecektir. Öğrenci koçluğu sayesinde hem çocuklar hem de ebeveynler süreç yönetimini sağlayabilecektir.

Öğrenci Koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikalı eğitimini koçluk hizmeti vermek isteyen, kişilerin gelecek hedeflerinde yol gösterici rolde olmak isteyen herkes alabilir. Eğitim sonunda ofislerde ve genellikle serbest olarak çalışma alanı bulabilmektedirler. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitiminden sonra iç disiplin, özsaygı, süreç kontrolü, zaman ve algı yönetimi, zihin ve duygu durumunu kontrol ve takip gibi pek çok noktada gelişim göstermiş olacaksınız.

Uzaktan Eğitim Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Kursu tamamen internet üzerinden çalışmaktadır. Kursumuza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihaz vasıtasıyla girebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button