Azerbaycan Uzaktan Eğitim | İstanbul Eğitim Sertifika

Azerbaycan Uzaktan Eğitim

Azerbaycan Uzaktan Eğitim

İstanbul Kariyer Polikliniği olarak uluslararası alanda 2009 yılından bu yana uzaktan eğitim programları ile Türkiye, Azerbaycan ve Almanya başta olmak üzere dünyanın pek çok bölgesinde yaşamakta olan vatandaşlara uzaktan eğitim sağlamaktadır. Bu eğitimler Psikolojik Eğitimler, Kişisel Gelişim, Mesleki Eğitimler ve Farkındalık Eğitimleridir. Türkiye’den devlet üniversiteleri ile iş birliği ve uluslararası kurumlar ile sertifika programları sağlanmaktadır.

Azerbaycan uzaktan eğitim, ile Azerbaycan’da yaşayan vatandaşların istedikleri eğitim programlarını seçerek katıldıkları eğitimlerden başarılı olmaları sonucunda aldıkları uluslararası geçerliliğe sahip yurtdışı üniversiteler, Türkiye devlet üniversiteleri ve ruh sağlığı alanında saygın ve prestijli dernekler üzerinden sertifikalandırarak kursiyerlerimize ulaştırmaktayız ve sertifikalarımız internet ortamından sorgulana bilir durumdadır.

Bununla beraber kurumumuz öğretmenleri Bakü’de anlaşmalı oldukları kurumlarda da zaman zaman örgün eğitim sağlamaktadır. Azerbaycan’daki psikoloji kuruluşları ile beraber sertifika programları düzenleyip kamu kurumları ile beraber halka açık seminerler vermektedir.

Azerbaycan’daki kursiyerlerimiz sertifika programları içerisinden genellikle Aile Danışmanlığı ve koçluk eğitimlerini tercih etmektedir.

Aile Danışmanlığı Eğitimi;

Aile danışmanlığı sertifika eğitimine katılan kursiyerler “Aile Danışmanı” unvanını kazanarak kişilere ve ailelere hizmet vermeye başlayabilirler. Evlilik süreci ve boşanma, kişisel sorunlar, çocuk problemleri gibi pek çok alanlarda danışmanlık yapabilmektedirler.

Nefes Koçluğu Eğitimi;

Nefes Koçluğu Eğitimi ile doğru nefes alabilme alışkanlığı kazandırılmak amaçlanmaktadır. Kişilerin farkında olmadan edindikleri nefes alma alışkanlıklarının bireylere olan olumsuz etkilerini kuvvetli tekniklerle gidermeye çalışan profesyonel nefes koçları yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Doğru nefes alma alışkanlığı edinmiş kişilerin bu doğrultuda yaşadığı problemleri çözen profesyonellere Nefes Koçu denir. Nefes koçları nefes alabilmeyi kaliteli bir biçime getirme felsefesidir.

Bilişsel Davranışçı Terapi;

Bilişsel davranışçı terapi (BDT) ile öne çıkan tedavi yöntemlerinin etkinliği bilimsel olarak test edilmiş ve yüzlerce klinik araştırmayla bu tekniklerin birçok ruhsal rahatsızlıkta faydalı olduğu gösterilmiştir. Bu bağlamdan Bilişsel terapi ruhsal rahatsızlıkları açıklarken ve nedenlerini araştırırken psikoloji alanının verilerine dayanır. BDT günümüzde psikoterapi alanında öne çıkan yaklaşımlardan birisi haline gelmiştir.

Kısa açıklamalarını yazdığımız eğitimlerimizi ilgili eğitimine giderek inceleyebilirsiniz.

Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir ve internete erişiminiz olan her yerden programlarımıza katılabilirsiniz. Sertifikalarınız kurs bitiminde anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığı ile bulunduğunuz yere gönderilmektedir. Bizlere Whatsapp desek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan ulaşım sağalabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız aklınızdaki soruları cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


aile danışmanlığı sertifikası, aile danışmanlığı eğitimi, bdt sertifika, bdt eğitimi, bdt eğitim sertifikası, hasta yaşlı bakım sertifikası, hasta ve yaşlı bakım eğitimi, mindfulness sertifika, mindfulness eğitimi sertifika, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrenci koçluğu sertifikası, uyku eğitimi sertifikası, uyku eğitimi eğitimi, wisc r eğitimi, wisc r sertifika, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu sertifikası, bütüncül psikoterapi sertifikası, bütüncül psikoterapi eğitimi

Call Now Button